Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Covid-19: Dwa nowe przypadki, oba w zarządzanej izolacji

Ministerstwo Zdrowia Nowej Zelandii ujawniło w czwartek po południu dwa nowe przypadki zakażenia Covid-19 w Nowej Zelandii.

Oba przypadki znajdują się w zarządzanej izolacji.

Sprawy dotarły do ​​Nowej Zelandii z Indii 8 kwietnia, a Etiopii 10 kwietnia.

Obaj przybyli do kraju przez Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Czytaj więcej:
* Premier Jacinda Ardern zarzuciła, że ​​zarażony ochroniarz MIQ „kłamał” w sprawie przeprowadzania testów Covid-19
* Covid-19: Zakażony czynnik MIQ nie był testowany od listopada
* COVID-19: ekspert wzywa do rejestracji szczepień, mówi premier, aresztowano 86 pracowników MIQ

Jeden z testów był pozytywny w trzecim dniu ich rutynowej izolacji, podczas gdy drugi test był pozytywny w piątym dniu i był w kontakcie z innym przypadkiem.

Ministerstwo ogłosiło dwa nowe przypadki Covid-19 w oświadczeniu o godzinie 13:00 w czwartek, z których oba są zarządzane w izolacji.

Rosa Woods / Staff

Ministerstwo ogłosiło dwa nowe przypadki Covid-19 w oświadczeniu o godzinie 13:00 w czwartek, z których oba są zarządzane w izolacji.

Ministerstwo nadal odpowiada na pytania związane z obawami, że pracownicy przygraniczni będą poddawani kontroli i szczepieniom.

Kilka godzin przed czwartkowym oświadczeniem Covid-19 zostało to z grubsza ujawnione 60 pracowników granicznych na pierwszej linii Przegapili wymagane testy Covid-19, Według ministra odpowiedzi Covid-19 Chrisa Hipkinsa.

Problem pojawił się po tym, jak okazało się, że zarządzany ochroniarz izolacji nie był testowany w wymaganym prawnie 14-dniowym kursie nadzoru od listopada.

Ujawniono również, że ochroniarz w zarządzanym ośrodku izolacji i kwarantanny, który został zarażony Covid-19, zniknął. Nie jest odporny przez prawie siedem tygodniAle powód nie jest do końca jasny.

Dwóch ochroniarzy uzyskało ostatnio pozytywny wynik testu w Grand Millennium Auckland, wraz ze sprzątaczem.

W Mount Wellington otwarto w środę w Mount Wellington ośrodek szczepień we wschodnim Auckland, który może zaszczepić 1000 osób dziennie.

Centrum Koordynacji Zdrowia Regionu Północnego / Al Mawreda

W Mount Wellington otwarto w środę w Mount Wellington ośrodek szczepień we wschodnim Auckland, który może zaszczepić 1000 osób dziennie.

Skargi kierowane do Ministerstwa Zdrowia dotyczące kwestii szczepień i powolnego przebiegu szczepień były odpowiedzią na otwarcie szeregu nowych ośrodków szczepień.

READ  Wojna rosyjsko-ukraińska: jeniec rosyjski żołnierz skazany za inwazję

W środę nowy społeczny ośrodek szczepień Potrafi zaszczepić do 1000 osób Dziś otwarte w East Auckland.

zeszły tydzień Pierwszy ośrodek szczepień w Almarai Manurewa Marae w Auckland z zadowoleniem przyjęła przybycie swoich szczepionek i otworzyła pierwszy ośrodek szczepień kierowany przez Pacifica w Uttara, na południe od Auckland.

Ministerstwo oświadczyło w oświadczeniu w czwartek, że wyskakujące centrum testowe w Mt Roskill War Memorial w Auckland będzie działać przez cały ten tydzień.