Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Courteney Cox nie mogła zobaczyć, że wyglądało to „trochę nie tak” po otrzymaniu wypełniaczy

Christine Rendon dla Dailymail.com

21:36 09 marca 2023, aktualizacja o 21:56 09 marca 2023

Courteney Cox mówi, że jako młodsza kobieta nie była w stanie rozpoznać, jak daleko zaszła z wypełniaczami, starając się cofnąć czas.

Aktorka Friends, lat 58, opisała błędne koło, przez które przeszła, aby zachować swój wygląd podczas występów w podcaście Anioł siedzi Żałował zakończenia procedury.

Chociaż Cox początkowo myślała, że ​​wygląda dobrze po otrzymaniu wypełniaczy, dopiero później nie było dla niej jasne, jak naprawdę wyglądała.

„Po prostu myślałam o dorastaniu, kiedy byłam naprawdę młoda” – zaczęła. „To tylko kłopoty, strata czasu; To efekt domina, jakbyś nie zdawał sobie sprawy, że wyglądasz inaczej, więc robisz więcej, ponieważ wydajesz się naturalny, patrzysz w lustro i mówisz: „Och, to dobrze wygląda” – powiedział.

Nie zdajesz sobie sprawy, jak to jest na zewnątrz i po prostu robisz dużo wypełnień, a potem musisz je usunąć, dzięki Bogu, że można je usunąć, ale myślę, że dużo schrzaniłem i teraz na szczęście mogę, ja’ Udało mi się odwrócić większość z tego i jestem teraz znacznie starszy.

„Nie zdajesz sobie sprawy, że wyglądasz trochę nieswojo”: Courteney Cox lamentuje, gdy jako młoda kobieta otrzymywała wypełniacze i opisuje, że nie była w stanie rozpoznać, jak daleko się posunęła w tamtym czasie w szczerym nowym wywiadzie; Na zdjęciu 2015r
Courtney na zdjęciu w 1996 roku
Friends Forever: Aniston na zdjęciu z gwiazdą Friends Jennifer Aniston w 1994 roku

Courteney mówi, że jest niewiarygodna, kiedy znajduje swoje stare zdjęcia z epoki wypchania.

„Patrzę na swoje zdjęcia, ponieważ wydaje mi się, że mam się dobrze i nie mogę w to uwierzyć” – przyznała.

Powiedziała również: „Mój publicysta nie pozwolił mi tego opublikować, ale chciałem powiedzieć, jak powyżej lub kim byłem i kim jestem, a wtedy komentarz brzmiałby„ Och, o tym mówił mój przyjaciel ” ponieważ kiedy ktoś z tobą rozmawia [about fillers] A ty mówisz: „Kochanie, nie wiem”, a potem mówisz: „Co?!” Nie zrobiłem nic tu i nic tam” i nie zdajesz sobie sprawy, że prawdopodobnie unosi się.

Kourtney otwarcie mówiła o tym, jak jej wysiłki, by zachować młodość, przyniosły odwrotny skutek.

W zeszłym roku aktorka przyznała, że ​​początkowo starała się wyglądać starzej za pomocą różnych „zastrzyków” i innych zabiegów, ale w końcu zdała sobie sprawę, że „oszalała” i teraz stara się starzeć z wdziękiem.

Powiedziała Styl Sunday Times The Journal: Był czas, kiedy powiedziałeś: „Och, zmieniam się. Starzeję się”. I próbowałem gonić [youthfulness] przez lata.

„I nie zdawałem sobie sprawy, że, och, kurwa, wyglądam naprawdę dziwnie z zastrzykami i robieniem rzeczy na twarzy, których nigdy bym teraz nie zrobił”.

Zapytana, czy opublikujesz na Instagramie zdjęcie z tamtych dni w porównaniu z obecnymi, dodała: „Powiedziałabym:„ Dzień, w którym zdajesz sobie sprawę, o czym rozmawiali twoi przyjaciele ”.

„Nie mogę w to uwierzyć”: Kourtney mówi, że nie może w to uwierzyć, kiedy znajduje swoje stare zdjęcia zrobione z czasów jej wypychania; L został nakręcony w 2010 roku, a R podczas 10. sezonu Przyjaciół
Roszczenie do sławy: Cox jest najbardziej znany z roli Moniki Geller w Friends
Wspomnienie: Cox został obsadzony w filmie Krzyk 3 z 1999 roku

Myślę, że ludzie będą o mnie mówić. Ale był okres, w którym powiedziałem: „Muszę przestać. To po prostu szalone”.

Chociaż rezygnuje z zabiegów kosmetycznych, Kourtney uwielbia próbować nowych produktów, ponieważ wciąż wywiera na sobie „zbyt dużą” presję, by dobrze wyglądać.

„Kontrola jest intensywna”, powiedziała, „ale nie wiem, czy może być ostrzejsza niż ta, którą na siebie nakładam.

Jestem kurwą producenta. spróbuję wszystkiego.

Była gwiazda Friends powiedziała również, że „nie może uwierzyć”, że jej nadchodzące urodziny będą obchodzić 60.

O mój Boże, powiedziała, trudno to nawet usłyszeć lub powiedzieć. Ja nie wierzę, że. Nie ma nic złego w byciu 60-latkiem, nie mogę w to uwierzyć. Czas leci.

„Nie ma wątpliwości, że jestem bardziej ugruntowana, wiele się w życiu nauczyłam – z czego się cieszyć, co robić więcej, a co odpuścić”.

Iconic: Jest ponownie przedstawiana jako Gale Weathers w Scream VI
„Tak wiele się nauczyłem w swoim życiu”: gwiazda „Nie mogę uwierzyć”, byli przyjaciele, w następne urodziny będzie miała 60 lat; Na zdjęciu luty 2023 r

READ  Miasto gospodarz Eurowizji 2023: Glasgow lub Liverpool