Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Costa Teach umiera: południowoafrykański raper umiera w wieku 28 lat po „upadku na scenie na festiwalu” |  Wiadomości Entów i Sztuki

Costa Teach umiera: południowoafrykański raper umiera w wieku 28 lat po „upadku na scenie na festiwalu” | Wiadomości Entów i Sztuki

Nagrania w mediach społecznościowych pokazały, jak potyka się i upada na ziemię podczas gry, zanim pomaga mu wstać. Kontynuował występy i zakończył swój bieg kilka sekund później, po czym upadł po raz drugi.


Niedziela, 12 marca 2023 14:44, Wielka Brytania

28-letni raper zmarł po tym, jak zasłabł podczas występu na scenie w RPA.

Uhonorowany Costa Tech, którego prawdziwe nazwisko to Konstantinos Tsupanoglu.

Nagrania w mediach społecznościowych pokazały, jak potyka się i upada na ziemię podczas gry, zanim pomaga mu wstać.

Południowoafrykańska gwiazda nadal występowała i zakończyła swój bieg kilka sekund później, po czym upadła po raz drugi.

Incydent podobno miał miejsce na oczach fanów podczas Ultra Music Festival w Nasrec Expo Center w Johannesburgu w sobotę. Później zmarł w szpitalu.

Jego rodzina potwierdziła jego śmierć w poście na Instagramie i podziękowała fanom za wsparcie.

„Śmierć zapukała tragicznie do naszych drzwi” – ​​powiedzieli. „Zabraliśmy naszego ukochanego syna, brata i wnuka, Konstantinosa Tsupanoglu (28 l.), którego Republika Południowej Afryki zaczęła kochać i czcić pod pseudonimem „Costa Teach”. „

„Z głębokim bólem jesteśmy zmuszeni przyznać się do jego śmierci w tym czasie”.

Rodzina dodała: „Dziękujemy ratownikom medycznym i wszystkim obecnym w ostatnich godzinach na tej ziemi.

„Jako rodzina przeżywamy trudny czas, próbując zrozumieć, co się z nami stało i prosząc o czas i przestrzeń, aby się pozbierać.

„Rodzina Tsobanoglou dziękuje wam za miłość i wsparcie, jakie daliście naszemu synowi i obyś nadal podnosił go na duchu”.

Brytyjska grupa muzyki elektronicznej Clean Bandit zostawiła na poście emoji ze złamanym sercem, a gwiazda Strictly Come Dancing, Otti Mabuse, napisała „Spoczywaj w pokoju” ze łzami w oczach.

Organizacja praw muzycznych Afryki Południowej napisała na Twitterze: „SAMRW jest zasmucony odejściem słynnego rapera Costy Tsupanoglu, lepiej znanego jako Costa Teach.

READ  MÖTLEY CRÜE I DEF LEPPARD OGŁASZAJĄ „WORLD TOUR” 2023

„Moje najszczersze kondolencje dla jego rodziny, przyjaciół i całego przemysłu muzycznego”.

To jest limitowana wersja tej historii, więc niestety ta zawartość nie jest dostępna.

Odblokuj pełną wersję

Costa Tetch, którego piosenki to między innymi Big Flexa i Activate, rozpoczął swoją karierę jako tancerz wspierający, zanim został raperem.

W lutym ogłosił na Instagramie, że nawiązał współpracę z innym raperem Akonem, wytwórnią Conflict Culture.

W tym samym miesiącu inny południowoafrykański raper o imieniu AKA, którego prawdziwe nazwisko to Kiernan Jared Forbes, Zastrzelony w Durbanie. Miał 35 lat.