Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Corona Virus Covid 19: Victoria odnotowuje 4 nowe przypadki lokalne

Naukowiec

Rząd Nowej Zelandii ogłosił, że przerwa w podróży bez kwarantanny z Victorią zostanie przedłużona o kolejne sześć dni. Mieszkańcy Nowej Zelandii będą mogli wrócić do domu od godziny 23.59 w dniu 8 czerwca, powiedział minister ds. reakcji na Covid-19 Chris Hepkins.

Victoria odnotowała cztery nowe lokalne pozytywne przypadki Covid-19 w niedzielę rano, w tym dwa w opiece hospicyjnej.

Dyrektor generalny Arcare, Colin Singh, potwierdził dwie nowe sprawy w zakładzie firmy Maidstone w północno-zachodnim Melbourne w oświadczeniu medialnym w niedzielę rano.

Powiedział, że jeden był 79-latkiem, który mieszkał w pobliżu pierwszych dwóch zdiagnozowanych osób, a drugi był pielęgniarką agencyjną, która ostatnio pracowała w ośrodku w sobotę.

Wszyscy członkowie zespołu, którzy pracowali w Arcare Maidstone w sobotę, będą musieli natychmiast przejść testy i odizolować je przez 14 dni.

Zastępca dyrektora ds. zdrowia Victorii, Allen Cheng, powiedział, że departament był świadomy tych dwóch przypadków, ale nie został jeszcze w pełni poinformowany o szczegółach.

Nowe przypadki zwiększają liczbę aktywnych przypadków lokalnych w ostatniej epidemii stanu do 72, z dwoma kolejnymi wyzdrowieniami.

Urzędnicy ds. Zdrowia wciąż próbują ustalić źródło Kilka tajemniczych przypadków, ponieważ utrzymują się obawy dotyczące wysoce zaraźliwego szczepu Delta.

Victoria zarejestrowała w sobotę pięć nowych spraw nabytych lokalnie, z trzema kontaktami istniejących spraw.

lista stanowa Miejsca ekspozycji W ciągu nocy po dodaniu biurowców Woolies, Coles i City wzrosła do prawie 400.

Fragmenty Covid znaleziono również w próbkach ścieków z zachodniej i północnej zlewni wód śródlądowych Melbourne, co opisał jako „ważne” dla organów ds. zdrowia.

Nie ma potwierdzonych przypadków koronawirusa na przedmieściach, ale znajduje się on w pobliżu tajemniczego zestawu tajemnic West Melbourne Delta.

„Nieoczekiwane odkrycia mogą być spowodowane przez osobę z Covid-19, która nie jest już zaraźliwa i nadal usuwa wirusa, lub może to być spowodowane aktywnym, ale niezdiagnozowanym stanem zakaźnym” – powiedział ministerstwo zdrowia.

READ  Jak dieta wegetariańska może zapobiec nadchodzącej Covid-19