Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Córka Robbiego Coltrane’a dzieli się ich wspólnymi zdjęciami, gdy gwiazdy Harry’ego Pottera dzielą się hołdem | Ents & Arts News

Córka Robbiego Coltrane’a podzieliła się wzruszającym zdjęciem pary, pośmiertnie w wieku 72 lat.

Alice MacMillan opublikowała w sobotę zdjęcie, na którym obejmuje swojego tatę, na Instagramie, któremu towarzyszy emoji z czarnym sercem.

Coltrane pozostawił Alice, jej brata Spencera, matkę Rhondę Gemmell i siostrę Annie Ray.

Aktor i agent komediowy od 40 lat śmierć w piątek.

Nie podano żadnych szczegółów dotyczących jego śmierci, ale rodzina Coltrane’a podziękowała za opiekę personelowi Royal Forth Valley Hospital w Larbert w Szkocji.

Coltrane, najbardziej znany z roli Robusa Hagrida w filmach o Harrym Potterze, grał także psychologa kryminalnego, doktora Eddiego Fitzgeralda w dramacie kryminalnym z lat 90. Cracker.

obrazek:
Zdjęcie: Luxe/Hollywood Archives/Sci

Zdobywał nagrodę dla najlepszego aktora w British Academy Television Awards przez trzy kolejne lata, zanim otrzymał nagrodę OBE w 2006 roku.

Wiadomość o jego śmierci przyciągnęła pochwały od wielu współ-gwiazd Harry’ego Pottera.

Autorka książek JK Rowling powiedziała: „Nigdy więcej nie poznam kogoś takiego jak Robbie. Był wspaniałym, jedynym w swoim rodzaju talentem”.

Emma Watson, która gra Hermionę Granger w filmach, podzieliła się zdjęciem tej dwójki, nazywając go „najbardziej zabawnym wujkiem, jakiego kiedykolwiek miałem”.

„Ruby, jeśli kiedykolwiek będę traktować się z taką życzliwością na planie filmowym, obiecuję, że zrobię to w twoim imieniu i twojej pamięci” – napisała.

– Nie było lepszego Hagrida od niego. Sprawiłaś, że byłaś tak szczęśliwa, że ​​jesteś Hermioną.

Rubinowy Coltrane

Daniel Radcliffe, który wystąpił w roli Harry’ego Pottera, powiedział: „Robbie był jednym z najzabawniejszych ludzi, jakich spotkałem i zawsze rozśmieszał nas jako dzieci na planie.

„Mam szczególnie miłe wspomnienia, kiedy podtrzymywał nas na duchu w więzieniu Azkabanu, kiedy wszyscy godzinami ukrywaliśmy się przed ulewnym deszczem w chacie Hagrida, a on opowiadał historie i żartował, żeby podnieść morale”.

Podczas gdy James Phelps, który grał Freda Weasleya, powiedział, że będzie mu brakować „losowych rozmów na wszystkie tematy pod słońcem”.

READ  Recenzja LCD Soundsystem - Avengers Dancers Play Songs | System audio LCD

Tom Felton, który grał Draco Malfoya, opisał Coltrane’a jako „wielkiego przyjaznego olbrzyma” i przypomniał sobie, jak kręcił z nim scenę podczas Harry’ego Pottera i Kamienia Filozoficznego.

„Jednym z moich najmilszych wspomnień z filmowania Harry’ego Pottera była nocna fotografia pierwszego filmu W zakazanym lesie” – napisał Felton na Twitterze.

„Miałam 12 lat. Robbie troszczy się i troszczy się o wszystkich wokół niego. Bez wysiłku. Rozśmiesza ich. Bez wysiłku. Kocham cię mój przyjacielu – dziękuję za wszystko.”

Matthew Lewis, który grał Neville’a Longbottoma, nazwał Coltrane’a „olbrzymem na więcej niż jeden sposób” i powiedział, że „podziela miłość do ostatecznej granicy”.

Bonnie Wright, która pojawiła się jako Ginny Weasley, powiedziała, że ​​jest „smutna” i podziękowała Coltrane’owi za „cały śmiech”.

„Taki łagodny człowiek – taka głębia, siła i talent”

Sir Lenny Henry, który użyczył głosu Dre Head w Harrym Potterze i więzieniu Azkabanu, napisał na Twitterze: „To przerażająca wiadomość. Rob był prawdziwy. Kondolencje mojej rodziny. Wielka miłość xxx”

Stephen Fry, który podkładał głos w audiobookach o Harrym Potterze, powiedział, że Coltrane będzie „bardzo tęskniący”.

Powiedział, że poznał Coltrane’a prawie 40 lat temu, dodając: „Ta głębia, siła i talent: wystarczająco zabawne, by powodować bezradne czkawki i trąbienie, kiedy robiliśmy nasz pierwszy program telewizyjny, Al Fresco”.

Hugh Laurie, który grał także u boku Coltrane’a w Alfresco i sitcomie Czarna Żmija, miło wspomina czas spędzony z aktorem.

Kolega z Blackadder, Tony Robinson, opisał go jako „miłego faceta” i „niezwykle utalentowanego jako komik i aktor hetero”.

Dodał na Twitterze: „Słownik był moim ulubionym odcinkiem Addera i wszystko zależało od ciebie, przyjacielu. Odpoczywaj dobrze x”

Aktor Robert Lindsey, który zagrał u boku Coltrane’a w filmie Burt Rigby, Ty idioto z 1989 roku, powitał swojego „drogiego przyjaciela”, dodając: „Podziel się z nami podróżą do Hollywood, która będzie ze mną żyć na zawsze”.

READ  Przemówienie królowej - Najnowsze wiadomości: Książę Karol otwiera parlament, gdy król się wycofuje

Szkocki premier Nicola Sturgeon określił Coltrane’a mianem „legendy szkockiej rozrywki” i powiedział, że będzie go „głęboko tęsknić”.