Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Content Catalina dołącza do choreografa Loriana Gibsona, aby stworzyć format talentów | Aktualności

Wspierana przez Sky Studios, Catalina Content, producent z Los Angeles, kierowana przez Jeffa Collinsa, nawiązała współpracę z reżyserem, producentem i choreografem Laurieann Gibson w celu opracowania formatu konkursu talentów.

Jeff Collins

Icon odbędzie się w ramach „Obozu Rozwoju Artystów”, gdzie ambitni artyści będą mieli za zadanie podnieść swoje umiejętności jako śpiewacy, tancerze i artyści. Uczestnicy będą testowani przez 11 tygodni, a ostateczny zwycięzca otrzyma umowę na rozwój.

W programie wystąpią sławni jurorzy, a Gibson będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego i głównego sędziego. Gibson ma w swoim dorobku seriale takie jak So You Think You Can Dance, Making the Band, Dance Moms i Beyond the Spotlight oraz współpracował z takimi artystami, jak Lady Gaga, Meg Thee Stallion, The Jonas Brothers, Nicki Minaj i Alicia Keys,

Catalina Content, zapoczątkowana przez europejski oddział studiów Skyy niespełna dwa lata temu, zdobyła prowizje za ponad 85 godzin programów, w tym Notorious for Oxygen i Mighty Underdogs za Discovery+.

Lauren Gibson

Collins opuścił własnego producenta, Collins Street, na początku 2020 roku, zanim upadła ówczesna grupa Q Media. Content Group później przejęła Collins Avenue i została przemianowana na Story Street Entertainment.

Icon odróżnia się od tradycyjnego formatu konkursowego, szukając następnego najlepszego piosenkarza; wszyscy nasi wykonawcy mają już godne nagrody talenty wokalne, powiedział Collins, szef ds. treści Cataliny, jednak potrzebują wskazówek, jeśli chodzi o szlifowanie i uczestnictwo, aby przyciągnąć globalna uwaga.

„Rozległe doświadczenie Lorient w połączeniu z jej osiągnięciami w tworzeniu legendy za legendą jest niezrównane.

Gibson jest reprezentowany przez Maximum Artist Group, APA oraz Abrams Garfinkel Margolis Bergson.

READ  Wioska wraca do Renzi po zatrzymaniu COVID-19