Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cierpienie żony, gdy 23-letni urlopowicz obawiał się, że umrze po upadku ze statku wycieczkowego podczas wymarzonych wakacji z okazji urodzin swojej mamy

Cierpienie żony, gdy 23-letni urlopowicz obawiał się, że umrze po upadku ze statku wycieczkowego podczas wymarzonych wakacji z okazji urodzin swojej mamy

Żona młodego Szkota, który prawdopodobnie zmarł po upadku ze statku wycieczkowego, opowiedziała o swoim smutku po zniknięciu męża.

Liam Jones, lat 23, z Dundee, który był na pokładzie MSC Euribia, wpadł do wody w zeszłą sobotę w pobliżu Holandii.

Przypuszcza się, że statek wypłynął z Southampton poprzedniego wieczoru i płynął w stronę niemieckiego portu w Hamburgu.

Według doniesień Jones podróżował z członkami swojej rodziny.

Jego żona, 20-letnia Sophie McPhee, powiedziała… Dziennik dzienny:'Czuję się zagubiony. Po prostu go nie ma.

Nigdy więcej go nie zobaczę. Czuję się bardzo zawiedziony.

Liam Jones z 20-letnią żoną Sofią w dniu ślubu
Jones (na zdjęciu po lewej) z żoną Sophią (po prawej) zniknął ze statku wycieczkowego na Morzu Północnym

„Mam wiele pytań i nie otrzymuję odpowiedzi na pytanie, co się stało”.

Pani McPhee ostatni raz widziała się z mężem 14 marca, kiedy podróżował z Dundee do Glasgow, aby spotkać się z rodziną przed wejściem na pokład statku w Southampton przed rejsem.

Powiedziała, że ​​na krótko przed jego zniknięciem ze statku otrzymała SMS-a od męża, w którym twierdził, że ma chorobę morską.

Pani McPhee powiedziała, że ​​o tragedii poinformowała ją szwagierka. Powiedziała, że ​​widziała kamerę monitoringu pokazującą pana Smitha surfującego po oceanie.

„Od tamtej pory nie kontaktowałam się z nikim” – kontynuowała McVeigh.

„Od poniedziałku próbuję się skontaktować z MSC, ale bolała mnie głowa. Nie chcą się do mnie odezwać.

Operator statku potwierdził, że w ostatnią sobotę pasażer wypłynął w morze, o czym powiadomiono władze.

Rzecznik MSC Cruises powiedział, że wczoraj policja w Southampton weszła na pokład statku, aby przeprowadzić dochodzenie przez koronera.

Przyjaciele i krewni młodej pary opowiadali o ich zniszczeniu i desperacko chcą uzyskać więcej informacji.

Jego 20-letnia żona Sofia, która nie była na pokładzie samolotu, powiedziała gazecie Courier: „Bardzo martwię się tym, co się stało i desperacko próbuję uzyskać informacje”.

„To straszna sytuacja, gdy nie wiadomo dokładnie, co się stało. Szkocka policja powiedziała mi, że funkcjonariusze w Niemczech badają sprawę.

READ  Były wiceprezes Banku Anglii Sir Charlie Bean mówi: Wiadomości biznesowe
Jones podróżował statkiem Euripia, kiedy wpadł do wody
Mapa lotu i miejsca, w którym prawdopodobnie spadł Jones

Zamieściła emoji złamanego serca na swojej stronie na Facebooku obok zdjęcia siebie i pana Jonesa w dniu ich ślubu.

Jego brat William Neil (23 l.) powiedział gazecie, że szkocka policja poinformowała go o zdarzeniu, które miało miejsce w jego domu w Glasgow w czwartkowy wieczór.

Powiedział: „Rodzina i przyjaciele Liama ​​są zdruzgotani tą wiadomością. Jesteśmy naprawdę rozczarowani MSC za brak komunikacji w tej sprawie.

„Najczystsza dusza i najlepsza przyjaciółka, na jaką może liczyć każda siostra” – napisała jego siostra Paula Devlin. Przyjaciel Jonesa, 23-letni Jay Forbes, powiedział, że próbował skontaktować się z innymi pasażerami statku za pośrednictwem mediów społecznościowych, próbując poznać okoliczności.

Powiedział: „Nie byliśmy w stanie uzyskać żadnych dokładnych informacji na temat tego, co stało się z Liamem. Wszyscy jesteśmy bardzo zaniepokojeni i desperacko potrzebujemy informacji.

Rzecznik MSC Cruises powiedział: „Pasażer na pokładzie MSC Euribia wypadł za burtę 16 marca, gdy statek płynął do Hamburga. Zostało to zgłoszone władzom. Policja w Southampton weszła wczoraj na statek i prowadzi dochodzenie.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni tą wiadomością i nasze myśli są z rodziną w tym niezwykle trudnym czasie. Ze względu na szacunek dla prywatności rodziny nie będziemy ujawniać żadnych dodatkowych informacji.

Rzecznik dodał, że zespół obsługi klienta firmy jest w „stałym kontakcie” z rodziną.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych oświadczyło: „Wspieramy rodzinę obywatela brytyjskiego po incydencie, który miał miejsce w Holandii”.