Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Christopher Walken czerpie z oryginalnego planu Banksy’ego w Bristolu z programu telewizyjnego The Outlaws | Ents & Arts News

Banksy odcisnął swoje piętno na planie serialu BBC The Outlaws w Bristolu – tylko po to, by narysować go gwiazda Hollywood Christopher Walken.

Banksy Namalował szczura stojącego na puszce z farbą na murze w mieście, na którym wypisany był jego tytuł, pozostawiony przykryty drewnianą deską.

Znalezione później przez i być, który zaczął na nim malować, skutecznie niszcząc dzieło.

zdjęcie:
Banksy namalował obraz w swoim rodzinnym Bristolu. Zdjęcie: BBC

To oczywiście znajduje się nad obrazem i było częścią sceny w BBC Dramat The Outlaws, w którym postać Walkena została poproszona o namalowanie graffiti na ścianie w ramach jego prac społecznych.

Zrozumiałe jest, że artysta uliczny z Bristolu zgodził się pozostawić swój ślad na miejscu pokazu, dzięki czemu jest to prawdziwa okazja.

Według BBC rzecznik powiedział: „Możemy potwierdzić, że grafika na końcu The Outlaws była oryginalną pracą Banksy’ego i że Christopher Walken namalował tę grafikę podczas kręcenia tej sceny, ostatecznie ją niszcząc”.

Postać Walkena, Franka, pyta kuratora sądowego, czy powinien zakryć dzieło sztuki po tym, jak został poproszony o namalowanie graffiti.

Jednak zwraca się w innym kierunku, nieświadoma, że ​​jest to tablica Banksy’ego, co oznacza, że ​​Frank przesuwa butlę nad szczurem.

Nowy dramat BBC The Outlaws, którego akcja rozgrywa się w oryginalnym miasteczku Banksy, napisany przez Stephena Merchanta, współautora The Office, opowiada historię grupy drobnych przestępców, którzy angażują się w prace społeczne.

Christopher Walken występuje w programie BBC The Outlaws.  Zdjęcie: BBC
zdjęcie:
Christopher Walken gra Franka w programie BBC The Outlaws. Zdjęcie: BBC

Oprócz Walkena, który zagrał w filmach takich jak Pulp Fiction, The Outlaws grają takie gwiazdy jak Richard E Grant, Darren Boyd i Ian McElhinney.

Dzieła Banksy’ego są często warte miliony funtów, gdy są sprzedawane na aukcji i zwykle pojawiają się w nieujawnionych miejscach z dnia na dzień.

READ  45-letni Noel Clark odchodzi ze swojej firmy producenckiej po tym, jak 20 kobiet oskarżyło go o nadużycia seksualne.

Recenzję The Outlaws wydaną przez Sky News można posłuchać w podcaście Backstage.

Subskrybuj podcast Backstage pod adresem Podcast AppleI podcast googleI spotifyI Głośnik

The Outlaws jest obecnie dostępny w BBC iPlayer w Wielkiej Brytanii i Amazon Prime Video na całym świecie.