Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Chcę zaśpiewać najlepiej, jak potrafię na Eurowizji”

Według zakładów, przyszłość Polski na Eurowizji 2022 wygląda dobrze. „River”, piosenka, którą Christian Ochman (lub po prostu Ochman) zaśpiewa w programie, jest obecnie piątą ulubioną piosenką, która wygrała cały program.

Polska 2022: Uchmann – „Rzeka”

Polski aktor usiadł z nami na wywiadzie w Londynie, gdzie twierdził, że stara się nie myśleć o takich rzeczach:

– Będę szczery. Naprawdę o tym nie myślę. Mówi, że mój umysł jest gdzie indziej.

Ale czy nie jest dobrze, żeby ludzie wierzyli w twoją piosenkę?

– Oczywiście, że tak. Jestem niesamowicie zaszczycony, że tak wielu ludzi go kocha i wspiera. Właściwie nie spodziewałem się, że tak wielu ludziom to się spodoba. Jeśli chodzi o zakłady, to nie chcę zachowywać się naiwnie i udawać, że nie wiem o co chodzi, ale staram się skupić na czymś innym, to poprawia.

Nie chcę dawać mu szansy, ani nie mówię, że to zrobię, aby weszła do mojego umysłu. Chcę skupić się na swojej muzyce i głosie i mam nadzieję, że to wystarczy.

Uchmann wspomniał o swoim głosie, który wydaje się być jego głównym celem:

– Rok temu, kiedy zacząłem dostawać dużo pytań o to, czy będę w Eurowizji, powiedziałem, że nie sądziłem, że jestem mentalnie ani wokalnie gotowy na coś takiego, ale teraz jestem jak… .Dlaczego nie? Może warto spróbować, mam wielu ludzi wspierających mnie, ale chcę być neutralny i śpiewać najlepiej jak potrafię.

Zdjęcia będą inne, będzie większa szerokość. Może być choreografia lub nieOchman o swoim występie na Eurowizji

Poza skupieniem się na jego wokalu, czym jego występ na Eurowizji 2022 będzie różnił się od ogólnopolskiego wyboru Tu bije serce Europy?

Nie powiem wiele o tym, co zamierzam zrobić, ale będę w swoim własnym małym świecie, śpiewając i czując każdą jego część. Jednak zdjęcia będą inne, a to będzie większe show… Może będzie choreografia, a może nie, to nie tylko dla mnie… Mamy dużo planów, ale jeszcze nic nie jest gotowe .

READ  bne IntelliNews - W lipcu inflacja w Polsce spada do 5% r/r

Jak sam siebie określa Ochmann, Eurowizja jest dla niego „zupełnie nowym doświadczeniem” i nowym etapem. Ale czym to się różni od Głos Polski czy wygrał?

Cóż, stawka jest wysoka. Jest też więcej ludzi, którzy go oglądają i wiąże się to z dodatkowym stresem. Chcesz dać z siebie wszystko dla siebie, ale także dla swojego kraju.

Rozmawiać o Głos PolskiMentorem Ochmana był Michał Szpak, który zaśpiewał dla Polski na Eurowizji 2016 w „Color of Your Life”. Jaką radę udzielił młodemu Uchmannowi?

– Nie rozmawialiśmy dużo o Eurowizji, ale powiedział mi kilka rzeczy. Ktoś bardziej wierzył w mój głos, nieważne jak banalnie brzmiał, ale prawdziwy. Aby być bardziej pewnym swoich możliwości wokalnych i nie bać się uderzania w wyższe dźwięki.

Ochmann wystąpi dla Polski 12 maja podczas półfinału Eurowizji 2022.

Christiana Ochmanna

Christian Ochmann to polsko-amerykański piosenkarz, który wygrał jedenasty wstępniak The Voice Poland.

Jego rodzina miała duży wpływ na jego muzyczną podróż, ponieważ ojciec był syntezatorem, a dziadek śpiewakiem operowym.

To właśnie w latach licealnych zainteresował się muzyką i dołączył do musicali. Następnie studiował w katowickiej Akademii Muzycznej w klasie śpiewu klasycznego.

Christian dołączył do składu podczas jedenastej edycji The Voice of Poland, gdzie mentorem był były prawnik Eurowizji Michał Szpak (Polska 2016). Po wygraniu konkursu wydał swój autorski singiel „wiatłocienie”, po którym pojawiło się kilka innych piosenek.

Jego pierwszy studyjny album ukazał się w zeszłym roku.

Christian był wielkim faworytem do wygrania Tu bije serce Europy. Zarówno wśród bukmacherów, jak i naszych gości, którzy głosowali w naszej ankiecie.

Polska w Konkursie Piosenki Eurowizji

Polska 2014: Donatan & Cleo – „Moje Słowianie – Jesteśmy Słowianami”

Polska uczestniczyła 23 razy od 1994 roku, kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji. Rok 1994 był również najbardziej udany. Tutaj zajęli drugie miejsce, co jest jak dotąd najlepszym wynikiem w Polsce. Zajęli miejsce w pierwszej dziesiątce tylko w trzech z 23 postów. Był to najgorszy wynik 2011 roku, w którym zajęli ostatnie miejsce w półfinale.

Polska 2014: Donatan & Cleo – „Moje Słowianie – Jesteśmy Słowianami”

Od rozpoczęcia półfinału w 2004 roku Polska zakwalifikowała się do Wielkiego Finału 6 na 15 razy.