Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chatham High Street McDonald's jest zamknięty od stycznia do marca z powodu remontu

Chatham High Street McDonald’s jest zamknięty od stycznia do marca z powodu remontu

Plany McDonald’s zostaną zamknięte na ponad miesiąc w związku z ogólnokrajową modernizacją firmy o wartości 250 milionów funtów.

Jeśli zarząd zatwierdzi plany, sklep fast-food Chatham High Street zostanie zamknięty w połowie stycznia z powodu remontu.

McDonald’s w Chatham High Street będzie zamknięty przez dwa miesiące z powodu odnowienia. Zdjęcie: Chris Davey

Obejmuje to wprowadzenie wejścia na wynos w witrynie sklepowej dla oddzielnych gości i kurierów, aby zapewnić bardziej wydajne i wygodne wrażenia.

Rzecznik McDonald’s powiedział, że firma ma nadzieję zakończyć prace w marcu. W trakcie remontu załoga zostanie przeniesiona do innych lokalnych restauracji.

Powtórka jest częścią serii Future Rest, która została ogłoszona w maju tego roku. W ramach projektu w ciągu czterech lat nastąpi 800 konwersji jego sklepów w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Zmiany w sklepie Chatham obejmą również wprowadzenie nowej windy dla klientów, przenoszącej dostępną łazienkę na pierwsze piętro oraz nową windę serwisową, aby pomieścić obsługę stołową na pierwszym piętrze.

Inne remonty obejmują remont kapitalny kuchni i pomieszczenia socjalnego. Kuchnia będzie miała większą powierzchnię odbioru zamówień z obszarami przeznaczonymi do wydawania i wyjmowania zamówień.

Firma podała wzrost dostaw jako powód promocji w swoich sklepach, a połowa jej sprzedaży przechodzi teraz przez kanały cyfrowe, w tym McDelivery, ekrany mobilne i ekrany do samodzielnego zamawiania w sklepach.

Dla oddziału przy Chatham High Street zostanie wprowadzone nowe wejście dla kurierów.  Zdjęcie: Google Street View
Dla oddziału przy Chatham High Street zostanie wprowadzone nowe wejście dla kurierów. Zdjęcie: Google Street View

Dzieje się tak, gdy 24-godzinny przejazd Strood zamyka swoje podwoje z góry w tym miesiącu Przeprowadzać podobne remonty, z nadzieją, że oddzielenie kurierów od klientów zapewni bardziej efektywne doświadczenie i poprawi warunki pracy pracowników.

Sklep na Commercial Road został zamknięty w niedzielę 2 października i oczekuje się, że zostanie ponownie otwarty 9 listopada.

W Greenhithe sklep, który był zamknięty od kilku miesięcy, będzie zamknięty Ponownie otwarty 8 grudnia Z nowym samochodem.

Zmiana wywołała obawy lokalnych mieszkańców, w tym radnego Dartford Kelly Grayhan, który obawiał się, że samochody korzystające z tego oddziału przyczynią się do problemu z jakością powietrza na obszarze już borykającym się ze znacznym zanieczyszczeniem.

READ  Aldi, Tesco, Morrisons i Asda pamiętają czekoladę, jogurt, pizzę i nie tylko