Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cena iPada Apple (10. generacji) spadła o 100 dolarów — można go kupić za 349 dolarów

Cena iPada Apple (10. generacji) spadła o 100 dolarów — można go kupić za 349 dolarów

W związku z wydarzeniem Apple „Let Loose”, które odbyło się w tym tygodniu, podczas którego zaprezentowano przyszłe zmiany w iPadach w tym roku, Apple iPad 10. generacji (64 GB) Ceny spadły. Zwykle kosztuje 449 USD, ale teraz możesz go kupić za 349 USD, więc jest to niezła kropla o 100 USD. Za tę cenę warto zainwestować w procesor A14 Bionic, 10,9-calowy wyświetlacz Liquid Retina, baterię wystarczającą na cały dzień i wiele więcej. Kliknij poniższy link, aby wybrać jeden dla siebie już dziś.

Cena Apple iPad 10. generacji spadła do 349 dolarów

Apple iPad (10. generacji), 64 GB

Jeśli ciekawi Cię, co będzie dalej z iPadem, podczas wydarzenia Let Loose pojawiło się kilka bardzo ekscytujących zapowiedzi. Podczas wydarzenia zaprezentowano przede wszystkim dwa nowe modele iPadów – iPad Air z chipem M2 i iPad Pro z chipem M4 – oba dostępne w rozmiarach 11 i 13 cali. Jeśli chcesz zamówić te urządzenia w przedsprzedaży (zostaną wydane 15 maja), możesz dowiedzieć się więcej z naszego przewodnika dotyczącego zamówień przedpremierowych iPada Air i iPada Pro na rok 2024. Ujawniono także kilka nowych akcesoriów do iPada – Apple Pencil Pro i nową klawiaturę Apple Magic Keyboard – którą można znaleźć także w przewodniku przedsprzedażowym.

Obecnie dostępnych jest wiele ofert na iPada. W naszym podsumowaniu najlepszych ofert na iPada mamy obecnie sporo ofert, na które warto wskoczyć, zanim znikną ich oferty. Jednym z naszych absolutnych faworytów jest obecnie Apple iPad (9. generacji), który można kupić za jedyne 249 USD, ale możesz także zaoszczędzić na Apple iPad Air z 2022 r. i Apple iPad Mini z 2021 r. Aby zobaczyć więcej ofert związanych z Apple, sprawdź nasze podsumowanie najlepszych ofert na Apple Watch i najlepsze oferty na MacBooka.

READ  MacBook Air 2022 nie pojawi się w najbliższym czasie – ale czy warto czekać?

Hannah Houlihan jest niezależną pisarką, która współpracuje z zespołami typerów i handlowcami w IGN.