Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Carol Vorderman wzywa BBC do zwolnienia Laury Kuenssberg

Carol Vorderman wzywa BBC do zwolnienia Laury Kuenssberg

Aby obejrzeć ten film, włącz JavaScript i rozważ aktualizację do przeglądarki internetowej
Obsługuje wideo HTML5

BBC otrzymuje telefony od Carol Vorderman i innych widzów, którzy chcą zastąpić Laurę Kuenssberg po jej „haniebnym” przedstawieniu Eda Daveya.

47-letni nadawca przeprowadził w niedzielę wywiad z przywódcą Liberalnych Demokratów i wskazał, jak jego taktyka „bezwzględnego atakowania” mandatów zajmowanych wcześniej przez konserwatystów opłaciła się w połączeniu z wirusowymi wybrykami mającymi na celu zdobycie czasu telewizyjnego podczas kampanii wyborczej.

„Te wybory przeszły do ​​historii z wielu różnych powodów, a po zsumowaniu głosów okazało się, że mniejsze partie uzyskały najwyższy w historii udział w głosach” – zaczęła podczas niedzielnego wystąpienia politycznego.

„Może był to skok na bungee, a może dlatego, że Libijscy Demokraci chcieli zmienić system głosowania i, jak na ironię, mogli nauczyć się grać lepiej, bezwzględnie atakując miejsca, które kiedyś zajmowali konserwatyści”.

Jak wideo pokazało jego i jego grupę w dobrym nastroju, kontynuowała: „No cóż, oto on, Ed Davey, najszczęśliwszy człowiek w Wielkiej Brytanii, patrzy tam i świętuje zdobycie ponad 70 mandatów, dołączając do nas dziś rano z południa– Zachodni Londyn.”

„Gratuluję, Ed Davey, zdobycia ponad 70 miejsc”.

Laura Kuenssberg została skrytykowana za swoje komentarze (Zdjęcie: BBC)
Ludzie uznali jej komentarze za „niegrzeczne” i „brak szacunku” (Zdjęcie: BBC)

Użycie przez nią słowa „chyba” we wstępie wywołało zamieszanie wśród widzów w domu, a wiele osób określiło jej słowa i ton jako „niezwykle niegrzeczne”.

Legenda odliczania Carole wyraziła swoją opinię, stwierdzając, że „nadszedł czas”, aby zastąpić ją Victorią Derbyshire.

„Nie sądzisz, że już czas, aby #bbclaurak zamieniło się w #bbcVictoriaD? @vicderbyshire Jest całkiem niezwykła” – napisała na Twitterze. „Vic Dee jest wyjątkowa i sprawia wszystkim trudność, jeśli tego potrzeba. Zna swoje liny i pokonuje wszelkie uprzedzenia. BBC ma szczęście, że ją ma”.

Carol Vorderman była jedną z osób, które ją krytykowały (Zdjęcie: Ken MacKay/ITV/Shutterstock)

„Czy tylko ja to widzę, czy już czas odciąć Laurę Kuenssberg? Jest bardzo uparta i często bardzo niegrzeczna” – argumentowała @pde158, podczas gdy @janeedolpin powiedziała: „Kiedy powiedziała: «Gratulacje, myślę, że tak», ja fizycznie skoczył.” „BBC musi dokładnie przyjrzeć się swoim występom, ponieważ nie ma obowiązku wyrażania własnej opinii”.

Inni określili jej komentarze jako „haniebne”, a jedna osoba rozważała złożenie „formalnej skargi” do BBC.

„Laura Kuenssberg była bardzo niegrzeczna, przedstawiając się Edowi Daveyowi, używając wyrażenia «myślę». Jego partia zdobyła 71 mandatów. To bardzo haniebne” – napisała @shaz2263, podczas gdy użytkownik X @clarenewell3 zgodził się: „Wstydliwa Laura Kuenssberg. To „To prawie warto złożyć formalną skargę.”

Ed Davey miał wyjątkowe podejście do prowadzenia kampanii (Zdjęcie: Gareth Fuller/PAWire)

Widz @IngridH48177439 napisała na Twitterze: „Laura Kuensberg uważa, że ​​poniżanie kogoś, kto wywołał uśmiech na naszych twarzach podczas tych wyborów, czyni ją mądrą! Nieprawda”.

„Jest ignorantką i całkowitym brakiem uczciwości. Jej postawa mówi o niej znacznie więcej niż o Edie Daveyu, który stawił czoła tak wielu problemom i przezwyciężył je”.

„Diabelskie wprowadzenie Laury Kuenssberg do jej wywiadu z Edem Diffie. Żadnych szczegółów. Poczekajcie do końca. Warto” – napisała autorka @edwinhayward pod klipem wywiadu.

Wielu widzów wzywało BBC do „skończenia” z nią, zarzucając jej stronniczość, podczas gdy inni w dalszym ciągu ostro ją krytykowali.

Laura Kuenssberg jest gospodarzem dyskusji na dorocznej konferencji Konfederacji Przemysłu Brytyjskiego (CBI) w 2013 r.

Fani domagali się jej zastąpienia (Zdjęcie: Peter MacDiarmid/Getty Images)

„To wyjątkowo niegrzeczne ze strony Laury Kuenssberg” – napisał @JoeWaters, a @jakinaboks dodał: „Szokujące zachowanie Laury Kuenssberg”.

„Kiedy powiedziała «gratuluję», podskoczyłam. BBC musi dokładnie przyjrzeć się ich występowi. Nie są zatrudniani do wyrażania własnej opinii” – powiedziała @janeedolphin.

Użytkownik X @belladonna_rose określiła swoje komentarze jako „wyjątkowo niegrzeczne wobec wybranego lidera partii w Wielkiej Brytanii”, twierdząc, że są „szokujące i lekceważące”, natomiast @Borders750 stwierdziła, że ​​są „obrzydliwe i obraźliwe”.

Metro.co.uk skontaktowało się z BBC w celu uzyskania komentarza.

„Niedziela z Laurą Kuenssberg” emitowany jest w niedziele o 9:00 w BBC One.

Czy masz historię?

Jeśli masz historie, filmy lub zdjęcia celebrytów, skontaktuj się z zespołem animatorów Metro.co.uk, wysyłając e-mail na adres [email protected], dzwoniąc pod numer 020 3615 2145 lub odwiedzając naszą stronę „Prześlij materiały” – z przyjemnością przekażemy usłyszeć od ciebie.

WIĘCEJ: Micah Richards odpowiada na skargi widzów, że eksperci BBC „zbyt pozytywnie” ocenili mecz Anglii ze Szwajcarią na Euro 2024

WIĘCEJ: Doktor Michael Mosley zostanie uhonorowany w bardzo poruszający sposób w BBC

WIĘCEJ: Gary Lineker popiera byłego szefa Chelsea, który zastępuje Garetha Southgate’a na stanowisku kolejnego menedżera Anglii

READ  David Beckham idzie ramię w ramię z córką Harper, gdy on, synowie Cruz i Brooklyn oraz synowa Nicola Peltz udają się na pokaz swojej żony Victorii podczas Tygodnia Mody w Paryżu.