Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda House of the Dragon twierdzi, że szczegóły tragicznej śmierci były „moją decyzją” – ale fani nazywają tę scenę „niepotrzebną”

Gwiazda House of the Dragon twierdzi, że szczegóły tragicznej śmierci były „moją decyzją” – ale fani nazywają tę scenę „niepotrzebną”

Prawdziwe wsparcie
Niezależne dziennikarstwo

Naszą misją jest dostarczanie bezstronnych, opartych na faktach raportów, które pociągają za sobą odpowiedzialność i ujawniają prawdę.

Niezależnie od tego, czy jest to 5, czy 50 dolarów, liczy się każdy wkład.

Wesprzyj nas, abyśmy mogli prowadzić dziennikarstwo bez planu.

Smoczy Dom Seria filmów Iron Man pożegnała się z jedną ze swoich głównych gwiazd, ale fani narzekali, że śmierć była „niepotrzebna”.

the gra o tron W niedzielę (7 lipca) wyemitowano czwarty odcinek drugiego sezonu, którego kulminacją była seria krwawych bitew w miarę nasilania się wojny o tron.

Tydzień po czymś, co wydawało się być zapowiedzią śmierci postaci spoza ekranu, kolejna postać z obsady serialu została zabita, a aktor zaangażowany w niespodziankę ujawnia, że ​​traumatyczne szczegóły ujawnione w scenie były jego własną decyzją.

Jednak pomimo sceny rozgrywającej się w materiale źródłowym pisarza George’a R.R. Martina, fani nie są zadowoleni z wyniku – zwłaszcza, że ​​wydaje się, że tej chwili można było uniknąć.

*Poniżej znajdują się spoilery – zostałeś ostrzeżony*

W odcinku zatytułowanym „Czerwony i złoty smok” Christon Cole (Fabian Frankel) prowadzi armię, która ma stawić czoła sojusznikom Rhaenyry. Prowadzi to do kluczowej sceny bitwy z udziałem kilku kluczowych graczy, w tym króla Aegona (Tom Glynn-Carney), jego brata Aemonda (Ewan Mitchell) i Rhaenys (Eve Best).

Rhaenys, lecąc na swoim smoku Melais, zajmuje w bitwie miejsce swojej siostrzenicy Rhaenys i toczy walkę w powietrzu z Aegonem i jego smokiem. Po pewnym zwycięstwie Rhaenys wydaje się być gotowa do powrotu do bezpiecznego miejsca na Smoczej Skale – aż do przybycia Aemonda i jego smoka Vagara.

Po kilku sekundach Rhaenys zdecydowała się wrócić do bitwy – i po tym, jak najwyraźniej ponownie uciekła bez szwanku, Vagar, który był ukryty przed wzrokiem, odciął kawałek szyi Meliesa, gdy ten był wysoko w powietrzu.

READ  Nominacje do nagród Emmy 2024: pełna lista

W chwalonym przez wielu szczególe Rhaenys nie wpadła w panikę, ale uniosła ręce do góry, upadając na ziemię, pogodziła się ze swoim losem. W wywiadzie po odcinku Best powiedział: Czas dostawy Te szczegóły były jej pomysłem.

„To była moja decyzja. Myślę, że chcieli chwili wytrzymać, a potem odpuścić. Właściwie wydawało się to bardzo naturalną rzeczą. Mimo wszystko był to dość spokojny moment” – powiedziała.

Logo Apple TV+

Oglądaj Apple TV+ za darmo przez 7 dni

Tylko nowi subskrybenci. 8,99 GBP miesięcznie po bezpłatnym okresie próbnym. Plan odnawia się automatycznie do momentu anulowania

Wypróbuj za darmo

Logo Apple TV+

Oglądaj Apple TV+ za darmo przez 7 dni

Tylko nowi subskrybenci. 8,99 GBP miesięcznie po bezpłatnym okresie próbnym. Plan odnawia się automatycznie do momentu anulowania

Wypróbuj za darmo

Rhene (Eve Best) poddaje się swemu losowi

Rhaenys (Eve Best) poddaje się swemu losowi w „Domu smoka”. (HBO)

„Dosłownie i duchowo porzuciła wszystko. To było prawdziwe poddanie się” – kontynuował Best.

Jednak fani byli sfrustrowani takim zwrotem akcji. Choć niektórzy nie są pewni, czy Rhaenys wiedziała, że ​​zginie w bitwie, wielu uważa Rhaenys za bohaterkę, ponieważ wróciła, by stawić czoła Emondowi.

Wygląda na to, że Rhaenys powróciła, by pomścić syna Rhaenys, Lucerysa, który został zabity przez Aemonda w sezonie 1.

„To ujęcie absolutnie mnie załamało. Melies patrzy na Rhaenys. Rhaenys zdaje sobie sprawę, że tego nie przeżyje. Myślę, że Rhaenys już zaakceptowała fakt, że prawdopodobnie umrze, gdy zobaczy Vagara, ale została i walczyła” – napisał jeden z widzów.

Jedna z fanek wyraziła odmienne zdanie i napisała: Prawda jest taka, że ​​ona też by wygrała, gdyby Vagar się nie ukrywał.

Fani byli zdenerwowani śmiercią Rhaenys (Eve Best)

Fani zmartwieni „niepotrzebną” śmiercią Rhaenys (Eve Best). (HBO)

Inni są bardzo zasmuceni faktem, że Rhaenys prawie przeżyła bitwę i uważają, że jej decyzja o powrocie była „niepotrzebna”.

READ  Zmarł aktor Bernard Hill: Titanic i Władca Pierścieni

„Rhaenys miała szansę uratować swojego smoka i miała szansę uciec. Myles nie musiał umierać. #HouseOfThedragon łamie mi serce” – napisał jeden z fanów, a inny powiedział: „Brat Myles nie musiał umierać Rhaenys poświęciła swoje życie za nic, dosłownie.

Jeden z fanów wtrącił się, mówiąc: „Rhaenys mogła się wycofać po zadaniu pierwszego ciosu. Ponowny atak Millie był zupełnie niepotrzebny”.