Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Camilla, księżna Kornwalii, będzie na okładce Vogue

Księżna Kornwalii pojawi się w specjalnym wydaniu Vogue tego lata, aby uczcić swoje 75. urodziny.

Sesja zdjęciowa Camili została sfotografowana w zeszłym tygodniu przez szkieletową ekipę pracowników magazynu i doradców pałacowych, z których wszyscy zobowiązali się do zachowania tajemnicy.

Wtajemniczony powiedział, że sesja została uzgodniona po kilku spotkaniach księżnej i Edwarda Enninfula, redaktora naczelnego brytyjskiego Vogue.

Źródło powiedziało: „Rozmowy trwają od miesięcy, więc trwało to od dłuższego czasu. Czas został dokładnie przemyślany, a ona uznała, że ​​​​jej 75. urodziny to właściwy czas”.

Księżna Kornwalii pojawi się w specjalnym wydaniu Vogue tego lata, aby uczcić swoje 75. urodziny. Sesja zdjęciowa Camili została sfotografowana w zeszłym tygodniu przez szkieletową ekipę pracowników magazynu i doradców pałacowych, z których wszyscy zobowiązali się do zachowania tajemnicy. (Na zdjęciu w sukni Vivienne Westwood w London Palladium w 2013 r.)

Camilla, która 17 lipca kończy 75 lat, ma pojawić się na okładce książki o modzie, dla której również udzieliła wywiadu.

Ten głośny występ będzie postrzegany jako ważny krok w kierunku ustanowienia księżnej przyszłej królowej w świadomości społecznej.

Królowa, która powiedziała, że ​​„szczerym życzeniem” było, aby Camilla była znana jako taka, gdy książę Karol wstąpił na tron, uważa się, że zaaprobowała projekt Vogue.

Inne źródło powiedziało: „Nie tylko będzie to w magazynie, ale oczywiście będzie bardzo dobrze widoczne na stronie, więc wiele osób to zobaczy”.

Zrozumiałe jest, że księżna odrzuciła ofertę, by polecieć do zespołu stylistów celebrytów, aby pomóc w sesji.

Jej post będzie postrzegany jako wyraz poparcia dla urodzonego w Ghanie pana Enninfula, który przez pięć lat kierował magazynem bronił różnorodności.

W zeszłym roku objął stanowisko globalnego ambasadora The Prince’s Trust, założonego przez księcia Karola w 1976 roku.

A w zeszłym tygodniu pan Enninful był gospodarzem gali dla organizacji charytatywnej w Nowym Jorku, w której wzięły udział modelki Kate Moss, Naomi Campbell oraz siostry Hadid i Karlie Kloss.

Film Camilli ma być jednym z najbardziej głośnych wywiadów do tej pory i podąża za ustaloną tradycją rodziny królewskiej pojawiającej się w Vogue.

Królowa po raz pierwszy pojawiła się na jej stronach w 1927 roku, kiedy miała roczek na kolanach matki. Księżna Diana, księżna Anna i księżna Cambridge były gwiazdami okładek, podczas gdy księżna Sussex wydała numer magazynu w 2019 roku.

Kwietniowe wydanie „Vogue’a” zawierało dwie różne okładki – na jednej znalazło się zdjęcie królowej z 1957 r., zrobione przez jej przyszłego zięcia, Anthony’ego Armstronga-Jonesa, który później został Lordem Snowdonem.

Tylko najnowsza królewska dziewczyna z okładki

Niektóre z najbardziej kultowych okładek Vogue na przestrzeni dziesięcioleci przedstawiały królewskie kobiety, w tym…

Księżna Cambridge została sfotografowana w przytulnej wiejskiej pozie przez Josha Ollinsa w czerwcu 2016 r.

Portret królowej Snowdon z 1957 r., wykorzystany w kwietniu z okazji Platynowego Jubileuszu

Księżna Cambridge została schwytana w zrelaksowanej pozie country przez Josha Ollinsa w czerwcu 2016 roku; oraz portret królowej Snowdon z 1957 r., który został użyty w kwietniu z okazji jubileuszu platyny

Edward Enninful napisał w swoim liście redaktora do wydania: „Kiedy kilka lat temu otrzymałem moje OBE dla Fashion Diversity Services, dokładnie przemyślałem sens decyzji o jego zaakceptowaniu.

W końcu zobaczyłem starą organizację, która była w trakcie uruchamiania programu zmian i jeśli zauważyła i chciała uznać moją pracę za coś wartego podkreślenia, ponieważ moje starania dotyczyły również wyróżnienia osób niedostatecznie reprezentowanych, Czułem się komfortowo – nawet chętny – aby się zaangażować.

Pojawienie się Camilli Fogg postawi ją w centrum życia publicznego bardziej niż kiedykolwiek, a wielu uzna to za kolejny krok w kierunku zapewnienia płynnego przejścia, gdy książę Karol zostanie królem.

Po dokładnym namyśle ukaże się w magazynie po czerwcowym święcie Platynowego Jubileuszu Królowej, aby nie przyćmić historycznych uroczystości.

READ  Polski fotograf, Rajamouli Connect, indyjska publiczność: mówi reżyser „Pushpy” Sukumar

Na początku tego roku królowa publicznie poparła swoją synową wydając nadzwyczajne oświadczenie z okazji 70. rocznicy jej wstąpienia na tron.

W przeddzień rocznicy śmierci jej ojca, króla Jerzego VI, królowa powiedziała: „Kiedy mój syn Karol zostanie królem, wiem, że udzielisz jemu i jego żonie Camilli takim samym wsparciem, jakie udzieliłeś mnie; Mam szczerą nadzieję, że kiedy nadejdzie ten czas, Camilla będzie znana jako Królowa Małżonka, kontynuując swoją lojalną służbę.

Wydawca Vogue Conde Nast i Clarence House odmówili komentarza zeszłej nocy.

Księżna Bez Szumów odmawia bycia używanym jako koń do przebierania

Autor: Alexandra Shulman, była redaktorka Vogue

Księżna Kornwalii nigdy wcześniej nie uważała się za liderkę mody. Ale wtedy nie potrzebujesz.

Jako atrakcyjna i pewna siebie kobieta nigdy nie wykorzystywała najnowszych trendów do kształtowania swojej tożsamości. Nie potrzebowała też swoich ubrań, by przyciągać mężczyzn.

Nie oznacza to jednak, że nie ma własnych poglądów – i własnego stylu.

Pamiętam, że jako redaktor Vogue zleciłem Mario Testino sfotografowanie Camili i Charlesa w ich pierwszą rocznicę ślubu w 2006 roku.

Camilla była wtedy nieugięta, że ​​nie chce jej zaopatrywać w ubrania, a własne. Nie było zamieszania, po prostu wiedziała, co jej się podoba i co jej odpowiada – i nie chciała przechodzić metamorfozy Vogue’a.

Księżna nosi cekinową sukienkę Bruce'a Oldfielda we wrześniu 2021 r.

Camilla ponownie w czerni i bieli od Oldfield

Alexandra Shulman pisze, że Camilla ma dobre oko do koloru. Powyżej księżna ma na sobie cekinową suknię Bruce’a Oldfielda – a po prawej, ponownie czarno-białą, autorstwa Oldfielda.

Powyżej Camilla nosi wiejskie ubrania w Gloucestershire.  Księżna Kornwalii nigdy wcześniej nie uważała się za liderkę mody.  Ale wtedy nie potrzebowałeś

Powyżej Camilla nosi wiejskie ubrania w Gloucestershire. Księżna Kornwalii nigdy wcześniej nie uważała się za liderkę mody. Ale wtedy nie potrzebowałeś

Pozdrawiam ją za to. Ciężko jest być w oczach opinii publicznej i nie czuć się jak jakiś koński strój. Nie uległa tej presji i próbowała się zmienić.

READ  Razzie: The Musical Diana zdobywa nagrodę najgorszego filmu na rozdaniu nagród | Nagrody i wyróżnienia

To dopracowany, atrakcyjny i elegancki wygląd.

Uwielbia proste, wycinane kreacje Anny Valentine i kobiecość Ediny Ronai, które są małymi brytyjskimi markami. Jak każda szanująca się Angielka z klasy wyższej, kocha swoje perły.

Ma też dobre oko do koloru. Wie, że ciemnoniebieski – jak sukienka Vivienne Westwood, którą nosiła w London Palladium w 2013 roku – naprawdę podkreśli kolor jej oczu.

Ma również tendencję do lodowatych kolorów – blady błękit, blady róż, rumieniec i kremy, które pasują do jej włosów i skóry.

Jednym z jej największych atutów jest to, że jest zadowolona ze swojej skóry.  Myślę, że to jedna z rzeczy, które jej mąż naprawdę lubi w niej.  (Powyżej para w marcu)

Jednym z jej największych atutów jest to, że jest zadowolona ze swojej skóry. Myślę, że to jedna z rzeczy, które jej mąż naprawdę lubi w niej. (Powyżej para w marcu)

Zawsze ubiera się odważnie, ale podejrzewam, że najszczęśliwsza jest w rustykalnym, swobodnym stroju.

Kurtka Barbour, buty Dubarry i para aksamitnych spodni to bardziej eleganckie sukienki Camilli niż błyszczące sukienki.

Jednym z jej największych atutów jest to, że jest zadowolona ze swojej skóry. Myślę, że to jedna z rzeczy, które jej mąż w niej podziwia.

Czasy się zmieniły od czasu jej ostatniej sesji w Vogue’u. Teraz wiemy, że Camilla zostanie koronowana na królową wraz z Karolem, perspektywa, która nie jest już odległą przyszłością.

Wzrosło również ryzyko. Dokładniej sprawdza się, co ktoś nosi w tej pozycji – a jej wybory powiedzą nam również, jak chce być postrzegana jako królowa.

Czy będzie trzymać się swojej wypróbowanej garderoby, czy też zobaczymy nową wersję księżnej Kornwalii?

Myślę, że wcześniej. Idzie po cienkiej granicy między pozostaniem wiernym sobie, a uświadomieniem sobie, że przygotowuje się do bardziej skrupulatnej roli.

W każdym razie wybór będzie jej – i tylko jej.