Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cadbury wycofuje swój popularny batonik Dairy Milk i nie ma planów jego powrotu, twierdzi marka

Cadbury wycofuje swój popularny batonik Dairy Milk i nie ma planów jego powrotu, twierdzi marka

Fani Cadbury domagali się powrotu popularnego batonika Dairy Milk, ale producent czekolady nie planuje go przywracać.

Użytkownicy mediów społecznościowych zaczęli w Internecie błagać giganta cukierniczego o przywrócenie „tak bardzo tęsknionego” starego deseru.

Fanka Dairy Milk Mint Potato Chips udostępniła zdjęcie batonika czekoladowegoŹródło: Twitter/@Relatablegirlp

Fanka Dairy Milk Mint Crisps udostępniła zdjęcie batonika czekoladowego i poprosiła Cadbury o przyniesienie smakołyku.

Przejdź do X, Poprzedni Na Twitterze napisali: „@CadburyUK @DairyMilkIn, kiedy odzyskamy tych złoczyńców?

„Tak bardzo brakuje im #czekolady #mleka mlecznego”.

Jednak ku rozczarowaniu fanów producent czekolady przekazał wiadomość, że firma nie będzie już sprowadzać czekolady.

W odpowiedzi na koncie Cadbury napisano: „Rozumiemy Twoją miłość do tego produktu, ale obecnie nie ma planów jego ponownego wprowadzenia.

„Jednakże mamy dla ciebie dużo czekolady do spróbowania”.

Mleko mleczne Cadbury zostało po raz pierwszy wprowadzone w Wielkiej Brytanii w 1905 roku i od tego czasu stanowi podstawowy produkt gospodarstwa domowego.

Czekoladowy gigant przez cały okres swojego istnienia sprzedawał szeroką gamę słodyczy, jednak nie wszystkie jego produkty wciąż znajdują się na półkach.

Wielu fanów było zasmuconych zaprzestaniem działalności na przestrzeni lat, a ich ulubione czekoladki zniknęły ze sklepów.

W najnowszym wydaniu „nostalgiczne” kartony Egg 'n’ Spoon znikają z półek, gdy fani są oburzeni tą wiadomością.

Fani Cadbury wołają o powrót swoich ulubieńców, podczas gdy marka odbywa podróż w przeszłość

Egg 'n’ Spoons istnieją na rynku od ponad dziesięciu lat i składają się z czterech czekoladowych jajek w kartoniku wypełnionym musem waniliowym lub czekoladowym, a nawet specjalnej odmiany ciastek Oreo.

Jednak Cadbury, którego właścicielem jest Mondelez, potwierdziło w zeszłym roku, że pudełka po jajkach zawierające łyżkę „zaprzestano produkcji, aby odzwierciedlić zmieniające się kubki smakowe naszych fanów”.

READ  Meta zwolnienia: właściciel Facebooka zwalnia 10 000 pracowników

W przededniu tegorocznego sezonu pisanek Cadbury wciąż musiał przekazać tę wiadomość wściekłym fanom na X, dawniej Twitterze.

Kupujący również byli rozczarowani, gdy zdali sobie sprawę, że słynne króliczki Cadbury Caramel Bunnies należą już do przeszłości.

Słynne czekoladki, które opuściły sklepowe półki

Batonik czekoladowy Cadbury Dream: Ten popularny bar został wycofany w 2002 r., ale został wznowiony w 2019 r. pod nową nazwą „Cadbury White”.

Bar Mars Delight: Chociaż w ciągu czterech lat obecności w sklepach w 2004 r. stał się ulubionym smakołykiem, w 2008 r. został usunięty z półek. Fani nadal nie mogą się doczekać powrotu tego przysmaku.

Czekolada Nestle Cramac: Ten wyjątkowy pub jest dostępny w sklepach od ponad sześćdziesięciu lat, ale w zeszłym roku został wycofany ze względu na ciągły spadek sprzedaży.

Chrupiące bułeczki Milky Way: Został wycofany z półek w 2022 r., a wiadomość była tak zrozpaczona fanów, że wystosowano petycję w sprawie jego zwrotu, pod którą obecnie podpisało się ponad 8500 osób.

Białe maltesery: Wersja tej popularnej przekąski z białą czekoladą cieszyła się dużym powodzeniem przez 11 lat, ale spadająca sprzedaż doprowadziła do jej wycofania w 2014 r.

Czekoladę wykonano z gładkiej mlecznej czekolady, którą uformowano w uroczy kształt króliczka i wypełniono gładkim karmelem.

Cadbury brutalnie zamknęło swoje drzwi przed Brytyjczykami lubującymi się w słodyczach po tym, jak firma potwierdziła, że ​​ich najlepsze tabliczki czekolady nie będą już wracać.

Fani byli załamani, gdy firma ujawniła, że ​​„nie ma planów” przywrócenia ulubionej przekąski fanów.

Baton Cadbury Dairy Milk Toffee Popcorn został po raz pierwszy wydany w 2012 roku, ale od tego czasu trudno go znaleźć fanom.

Ale to nie wszystkie złe wieści, ponieważ fanom zaoferowano podróż w przeszłość po „cmentarzu” Cadbury wypełnionym wszystkimi ich słynnymi słodyczami, które zostały usunięte.

READ  Haker „białego kapelusza” za napadem na kryptowaluty o wartości 610 milionów dolarów zwraca większość pieniędzy | Kryptowaluta

Przepyszna kolekcja czekolad oferuje fanom szansę cofnięcia się w czasie i ponownego spotkania ze swoimi dawnymi ulubieńcami.