Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Były pracownik hotelu zdradza, dlaczego należy unikać śniadania kontynentalnego?

podróż

Dlatego warto pominąć śniadanie kontynentalne. Zdjęcie / TikTok

Były pracownik hotelu z Tennessee rozgniewał użytkowników mediów społecznościowych po ujawnieniu obrzydliwych powodów, dla których goście rezygnują ze śniadania w hotelach niższej klasy.

Film ukazujący jej kucharską bajkę ostrzegawczą przekroczył 1,5 miliona wyświetleń na TikTok.

Brandy Augustus, lat 36, od 15 lat pracuje w branży hotelarskiej w recepcji i jako audytor nocny.

Mieszkanka Knoxville rozpoczęła karierę w ekskluzywnych hotelach, ale przeniosła się do bardziej niedrogich kwater, gdzie odkryła, że ​​standardy bezpieczeństwa żywności są mniej niż doskonałe.

W 2-minutowym filmie PSA-plus zatytułowanym „Nie jedz darmowego śniadania!” Augustus wyjaśnił, jak jej nocny audytor, który uczył ją używania „jednego ręcznika papierowego” przez całą noc, nauczył ją czyszczenia wszystkiego, od stołów po łyżki. Jego rozumowanie: w klipie było „przyjazne dla środowiska”.

„Rękawiczki nie były używane, a ręce nie były myte – to była żywność usunięta z bufetu poprzedniego ranka, więc kto wie, ile zestawów rąk dotykało wszystkiego” – wyjaśniła, dodając, że konkretnie chleb i wypieki „często są poddawane recyklingowi i zbierane .” NA DNI!”

Augustus zalecał także trzymanie się z dala od mięsa w większości miejsc, ponieważ „kiełbasy nie powinny być szare”.

Klejnotem w pozornie skażonej koronie była stacja gofrów, którą pracownicy nie tylko zawsze czyścili, ale także ponownie wykorzystywali pozostałą mieszankę, aż zaczęła „pachnieć piwem” w klipsie. Kobieta wyjaśniła, że ​​zapach to „namnażanie się bakterii”.

Niestety, kiedy rozczarowany były pracownik zgłosił problemy kierownictwu, wzruszył ramionami, twierdząc, że „przeszli badania zdrowotne, więc nie mogą być takie złe”.

I nigdy nie zaalarmowała inspektorów zdrowia, ponieważ „nigdy nie przychodzą podczas zmiany”. Ostrożna była pisarka dodała, że ​​„czuła, że ​​jeśli zgłoszę to poza pracą, moja praca będzie jakoś wiedziała”.

READ  Coronavirus Covid 19: NSW odnotowuje 30 nowych przypadków; Trzy kolejne przypadki w Queensland

„Informatorzy nigdy nie są herbatą” – lamentowała.

Aby obejść niezliczone problemy związane z bezpieczeństwem żywności, Samarytanin zalecił trzymanie się miejsc, w których serwowane jest „śniadanie na zamówienie”.

Augustus poradził: „Szanse na zatrucie pokarmowe wydają się maleć, gdy widzisz osobę gotującą twoje jedzenie, więc zawsze wybieraj stację z omletami”.

„Po prostu próbuję oszczędzić ci bólu głowy” – powiedział jeden z ocalałych ze śniadania w filmie TikTok.

Były pracownik hotelu przedstawił kilka rażących przemyśleń na temat oferty śniadania kontynentalnego.
Były pracownik hotelu przedstawił kilka rażących przemyśleń na temat oferty śniadania kontynentalnego.

Jej PSA spotkały się z komentatorami TikTok, z których wielu miało swoje własne horrory z czasów w hotelarstwie.

„Jako nocna audytorka w bardzo popularnym hotelu… [is] Prawdę mówiąc „oznaczył pracownik hotelu”. Trzymaj się żywności pakowanej. „

„Czekałem w hotelach i masz rację!!!!” Kolejny dodał.

Sierpień nie jest pierwszym ekspertem w branży, który wyłamał się z rażących naruszeń bezpieczeństwa żywności.