Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Butler Satyan był podekscytowany dobrym biegiem w Polsce

New Delhi, 12 kwietnia (IANS): Indyjski tenisista stołowy Sathyan Gnanasekara jest podekscytowany swoim niepokonanym biegiem w polskiej Superliki, który doda mu pewności siebie przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio, które rozpoczną się 23 lipca w Japonii.

28-letni Gnanasekaran, który reprezentował Jarosława w Polskiej Lidze Tenisa Stołowego, zaliczył fantastyczny występ w turnieju, wygrywając dziewięć meczów dla swojego brązowego medalu.

W swoim ostatnim ligowym meczu w niedzielę Casina pokonała 3: 1 Andrzeja, zdobywając cenne doświadczenie przed przygotowaniami do igrzysk olimpijskich w Indiach.

„Widzę w polskiej lidze świetną okazję do doskonalenia swoich umiejętności i nie jest pewne, czy w najbliższych dniach będę w stanie grać lepiej. [due to the ongoing pandemic]. Trening zawodowy przed igrzyskami olimpijskimi jest kluczową częścią produktu ”- powiedział IANS.

W zeszłym miesiącu Gnanasekaran zakwalifikował się do Igrzysk Olimpijskich w Tokio w singlu mężczyzn na azjatyckich kwalifikacjach w Doha.

Sharad Kamal skraca sezon na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w pojedynku mężczyzn w Doha.

READ  Franklin pomaga GP kobiet w zdobyciu srebrnego medalu na Igrzyskach Europejskich w Polsce — zdjęcie 1 z 1