Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Brytyjski program Got Talent wydał oświadczenie po ciężkim upadku z Antem McPartlinem podczas półfinałów

Brytyjski program Got Talent wydał oświadczenie po ciężkim upadku z Antem McPartlinem podczas półfinałów

Widzowie byli zszokowani widząc, jak współgospodarz Ant McPartlin potyka się boleśnie po scenie podczas poniedziałkowych półfinałów na żywo, w których Amy Law i Moses Mutha głosowali na finał.

Brytyjski Mam Talent: Ant McPartlin przeżywa bolesny upadek

Brytyjski program Mam Talent uspokoił fanów po tym, jak osłupieli po paskudnym upadku Anta McPartlina podczas półfinałów programu na żywo.

47-latek, który wraz z Declanem Donnellym prowadzi program ITV talent show, doznał przerażającego potknięcia, gdy rzucił się na scenę, by dołączyć do byłych zwycięzców różnorodności BGT.

Przerażeni widzowie widzieli, jak mrówki zjeżdżały ze sceny, po czym upadały w kupę z nogami w powietrzu, lądując na plecach.

Sędziowie Simon Cowell, Amanda Holden, Alesha Dixon i Bruno Tonioli byli tak rozhisteryzowani po dramatycznym upadku, że nie mogli przestać się śmiać z biednych mrówek, które leżały oszołomione na podłodze.

Mrówki poleciały, jeżdżąc na łyżwach po platformie(ITV)

Jednak nawet jego długoletni współgospodarz i najlepszy przyjaciel nie mógł powstrzymać śmiechu, gdy on i oficer ds. Różnorodności, Ashley Banjo, płakali.

Kiedy Des zapytał swojego przyjaciela, czy wszystko w porządku, Ant odpowiedział: „Zmoczyłem się i pierdnąłem w tym samym czasie!”

– Czy z twoją kością ogonową wszystko w porządku? — zapytała Amandę.

READ  Książę Karol udaje się na Bliski Wschód w czterodniową wycieczkę po uzyskaniu zgody królowej