Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Philip Schofield zrezygnował z funkcji ambasadora Prince Trust w następstwie porannego skandalu

Philip Schofield zrezygnował z funkcji ambasadora Prince Trust w następstwie porannego skandalu

Phillip Schofield został usunięty z Prince’s Trust po skandalu związanym z jego romansem w ITV.

Rzecznik organizacji charytatywnej King’s powiedział The Telegraph, że wspólnie uzgodniono, że „dalsza współpraca nie jest właściwa” po tym, jak Schofield przyznał, że miał romans z młodszym członkiem personelu na początku 2020 roku.

Były prezenter This Morning był wcześniej ambasadorem organizacji charytatywnej, ale nie uczestniczył w żadnym wydarzeniu od 2019 roku.

Rzecznik Prince Trust powiedział: „W świetle ostatnich zeznań Philipa zgodziliśmy się z nim, że nie jest już dla nich odpowiednia współpraca”.

Dzieje się tak po tym, jak wszelkie wzmianki o jego ambasadorze zostały usunięte ze strony internetowej specjalnego prezentera, a także ze strony The Prince’s Trust.

Wcześniej strona „o” 61-latka na jego stronie internetowej zawierała szczegóły jego pracy dla organizacji, którą King Charles założył w 1976 r., aby pomagać młodym ludziom znajdującym się w niekorzystnej sytuacji w Wielkiej Brytanii.

Na stronie czytamy: „Poza pracą Philip jest ambasadorem organizacji charytatywnej The Prince’s Trust i poświęca czas na promowanie pracy polegającej na wspieraniu wrażliwych młodych ludzi w Wielkiej Brytanii”.

Od momentu założenia przez króla w 1976 roku, Prince Trust pomógł ponad milionowi młodych ludzi, zapewniając im stypendia biznesowe, edukacyjne i szkoleniowe.

READ  Paulina Wisuka koronowana na Miss Massachusetts 2022 (zdjęcia)