Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Urzędnicy rządowi uważają, że Brytyjczycy powinni kontynuować pracę w domu przez czas nieokreślony, mimo że wskaźnik infekcji jest najniższy od początku września.  (Zdjęcie pliku)

Brytyjczycy muszą pracować w domu przez czas nieokreślony, twierdzą urzędnicy rządowi

Urzędnicy rządowi uważają, że Brytyjczycy powinni kontynuować pracę z domu przez czas nieokreślony, mimo że wskaźnik infekcji jest najniższy od początku września.

Mówią, że nie ma potrzeby spieszyć się z powrotem do biur, ponieważ znacznie zwiększa to ich więź z innymi.

Dane opublikowane przez Office for National Statistics wykazały dodatkowy 1 tydzień spadek liczby infekcji.

Tylko jedna na 1180 osób zaraziła się wirusem w ciągu siedmiu dni do 2 maja, w porównaniu z jedną na 1010 w poprzednim tygodniu.

To najniższy poziom od tygodnia kończącego się 5 września, kiedy to wynosił 1 do 1400.

Skuteczność pracy w domu była przedmiotem wielu badań, a jedno z badań opublikowanych pod koniec kwietnia potwierdziło to Może to doprowadzić do utraty możliwości zatrudnienia przez Brytyjczyków i dyskryminacji w biurze.

Tak zwane modele „pracy hybrydowej”, które zapewniają pracownikom elastyczność w pracy między domem a biurem, mogą „opóźnić biznes o dziesięciolecia wstecz” – twierdzi zespół psychologów biznesowych z firmy OE Cam z Cambridge.

Jednak starsi doradcy rządowi ostrzegali przed promowaniem powrotu do biura latem w związku z obawami, że może to zachęcić do trzeciej fali koronawirusa.

Członkowie Sage argumentowali, że pracują w prosty i niedrogi sposób na ograniczenie kontaktu.

Urzędnicy rządowi uważają, że Brytyjczycy powinni kontynuować pracę w domu przez czas nieokreślony, mimo że wskaźnik infekcji jest najniższy od początku września. (Zdjęcie pliku)

Mówią, że nie ma potrzeby spieszyć się z powrotem do biur, ponieważ znacznie zwiększa to ich więź z innymi

Mówią, że nie ma potrzeby spieszyć się z powrotem do biur, ponieważ znacznie zwiększa to ich więź z innymi

Obecnie radzimy pracować w domu, chyba że wymagana jest obecność biura.

Powiedziało źródło doradcze wysokiego szczebla czasy Nie byłoby najlepiej wracać do biur na dużą skalę, przynajmniej dopóki nie zrozumie się, jak dodatkowe wznowienia wpłyną na kraj.

Ian Boyd, członek Sage i profesor na University of St Andrews, zgodził się, mówiąc: „ Na podstawie informacji, które widziałem, nie powinniśmy ignorować zdolności wirusa do powrotu do nas. Utrzymywanie rozsądnych środków w celu zmniejszenia wskaźnika niepotrzebnych kontaktów między ludźmi jest proporcjonalne do okoliczności.

READ  Preferowana przez Fed miara inflacji przyspieszyła w styczniu

Ale Mike Tildesley z University of Warwick, który jest również członkiem Sage Spi-M Modeling Committee, powiedział: „ Ludzie, którzy pracują w domu, zmniejszają ryzyko infekcji, ale w pewnym momencie potrzebujemy również pewnego rodzaju zwrotu do normalnego życia z perspektywy zdrowia psychicznego i luksusu.

R wynosi od 0,8 do 1 – ogólnie rzecz biorąc, tak jak w ciągu ostatnich kilku miesięcy – co oznacza, że ​​epidemia wciąż się kurczy.

Wczoraj potwierdzono 2490 nowych przypadków i 15 zgonów.

Źródła rządowe uważają, że pracownicy powinni kontynuować pracę w domu nawet po 21 czerwca, kiedy Boris Johnson ma nadzieję, że prawie wszystkie ograniczenia zostaną zniesione.

Mówią, że pandemia się nie skończyła i nadal istnieje wiele niepewności.

Źródła uważają również, że niektóre środki dystansowania społecznego, w tym oddzielanie stolików w restauracjach i pozostawienie otwartych okien w budynkach publicznych i środkach transportu, mają pozostać.

Podejrzewają, że jeśli społeczeństwo naciska na dalsze złagodzenie ograniczeń 17 maja do granic możliwości, infekcje mogą wzrosnąć.

Za dziewięć dni przyjaciele i rodzina będą mogli spotkać się w środku i uściskać się po raz pierwszy od prawie sześciu miesięcy.

Będą również mogli usiąść pod dachem w barach i restauracjach. Jednak urzędnicy twierdzą, że pracownicy nie powinni wracać do biura „w całości”, dopóki pandemia nie zostanie zaostrzona – nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie.

Kilka firm dostosowało swoje praktyki i planuje wprowadzenie modeli „hybrydowych”, w których pracownicy przychodzą na zmianę raz lub dwa dni w tygodniu.

Wcześniej w tym tygodniu ankieta BBC wykazała, że ​​43 z 50 największych firm w kraju nie planuje przywracania pracowników do pełnoetatowych biur.

Wielu z nich stwierdziło, że pozwolą pracownikom ustalać własne zasady dotyczące liczby dni w tygodniu, w których pracują w biurach lub w domu. Jednak niektórzy liderzy biznesowi uważają, że ich pracownicy są znacznie mniej produktywni w pracy z domu i tracą współpracę z kolegami.

READ  Kredyty hipoteczne: Twoje opcje, jeśli chcesz zmienić ofertę lub jeśli kupujesz po raz pierwszy | Kredyty hipoteczne

Wczoraj były tymczasowy szef rządowej grupy zadaniowej ds. Szczepionek Cliff Dix powiedział, że do sierpnia w Wielkiej Brytanii nie będzie już krążącego wirusa.

Jednak jego wypowiedzi zaprzeczały oczekiwaniom dyrektora medycznego profesora Chrisa Whitty’ego, który powiedział, że będziemy musieli żyć z wirusem takim jak grypa.