Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bryce Ruthven i Melissa Rawson z MAFS łączą firmę Pfizer z przedwczesnymi bliźniakami

Bryce Ruthven i Melissa Rawson pobrali się od pierwszego wejrzenia, co spotkało się z krytyką za sugerowanie, że jej drugie narodziny z Pfizerem doprowadziły do ​​narodzin bliźniaków 10 tygodni temu


Małżeństwo Bryce Ruthven i Melissa Rawson na pierwszy rzut oka sugeruje, że ich synowie bliźniacy urodzili się przedwcześnie, ponieważ Melissa otrzymała szczepionkę Pfizer Covid-19 podczas ciąży.

Para udostępniła w poniedziałek na Instagramie wideo, w którym omawiali postępy swoich dzieci na oddziale intensywnej terapii noworodków (NICU) po tym, jak urodzili się 10 tygodni wcześniej, 16 października.

Ale ich sugestia, że ​​chłopcy przybyli wcześniej, ponieważ Melissa otrzymała drugi tort Pfizera, rozwścieczyła niektórych fanów, którzy stwierdzili, że jest to mało prawdopodobne.

Krytyka: Małżeństwo od pierwszego wejrzenia, Bryce Ruthven (po lewej) i Melissa Rawson (po prawej) zostały skrytykowane za to, że sugerują, że ich bliźniacy urodzili się przedwcześnie, ponieważ Melissa otrzymała szczepionkę Pfizer Covid-19 podczas ciąży.

Wielu krytyków zwróciło uwagę, że bliźnięta często rodzą się przedwcześnie i nie ma absolutnie żadnych dowodów na to, że szczepionka Covid-19 wpływa na ciążę.

Obawiali się również, że wideo Bryce’a i Melissy zniechęci kobiety w ciąży do szczepienia, narażając je na ryzyko poważnej choroby koronawirusa.

Czy obwiniasz za strajk Covida przedwczesne bliźnięta? Wiele bliźniąt jest przedwczesnych. Twój post zawiera już osoby, które mówią o kobietach w ciąży, które nie zostały zaszczepione. Zastanawiasz się tylko, czy to był twój zamiar? Jedna osoba skomentowała.

Korelacja nie równa się przyczynowości. Inny powiedział, że niebezpiecznie jest sugerować, że ma to coś wspólnego z narodzinami bardzo normalnego bliźniaka, który po 28 tygodniach ma przybyć wcześnie.

READ  Biuro w języku polskim z datą wydania

Trzecia napisała: „Miałam szczepienie i nie miałam przedwczesnego porodu, a wiele kobiet, które miały szczepienie, o których wiem, że też nie. Była w ciąży z bliźniakami i ponad połowa z nich urodziła się przedwcześnie, więc możliwe, że to był właściwie zbieg okoliczności.

Aktualizacja: Para udostępniła film na Instagramie w poniedziałek, w którym omawiali postępy swoich dzieci na oddziale intensywnej terapii noworodków (NICU) po tym, jak urodzili się 10 tygodni wcześniej 16 października.

Aktualizacja: Para udostępniła film na Instagramie w poniedziałek, w którym omawiali postępy swoich dzieci na oddziale intensywnej terapii noworodków (NICU) po tym, jak urodzili się 10 tygodni wcześniej 16 października.

Ludzie szybko obwiniają szczepionkę. Jest bardzo prawdopodobne, że nie było związku między szczepionką a przedwczesnym porodem. Kiedy kobiety w ciąży otrzymują szczepionkę, ich dzieci mogą już urodzić się z przeciwciałami do walki z Covid, skomentował czwarty.

Inny napisał: „Każdy ma prawo do swojej opinii, ale jestem naprawdę zaniepokojony, że może to obwiniać szczepionkę Covid na prawdopodobnie zbieg okoliczności bez dowodów medycznych na związek.

„Zarażenie Covidem jest bardzo niebezpieczne dla kobiet w ciąży [this video] Może to uniemożliwić ludziom uzyskanie tego, co może narazić siebie i swoje dziecko na większe ryzyko.

Reakcja: Ich sugestia, że ​​chłopcy przybyli wcześniej, ponieważ Melissa po raz drugi otrzymała ciasto Pfizera, rozgniewała niektórych fanów, którzy powiedzieli, że to mało prawdopodobne.

Reakcja: Ich sugestia, że ​​chłopcy przybyli wcześniej, ponieważ Melissa po raz drugi otrzymała ciasto Pfizera, rozgniewała niektórych fanów, którzy powiedzieli, że to mało prawdopodobne.

W nagraniu Melissa powiedziała, że ​​nie ma żadnych medycznych wskazań, że jej dzieci mogą być wcześniakami – wtedy wydaje się sugerować, że drugi udar Pfizera spowodował, że bliźnięta urodziły się 10 tygodni wcześniej.

piątek piętnastego [of October]„Naprawdę zarezerwowałam mój drugi zastrzyk Pfizera i tak, oczywiście poszłam do lekarzy i porozmawiałam z moim położnikiem, a wszyscy powiedzieli, że zastrzyk Pfizerem dla kobiet w ciąży jest bezpieczny” – powiedziała Melissa.

„Tak, skończyłem pracę i 14 godzin później poszedłem do pracy”.

Price powiedział później Daily Mail Australia, że ​​nie został poinformowany o żadnej reakcji i wyjaśnił: „Nie obwinialiśmy szczepionki Covid za przedwczesny poród Melissy”.

READ  18 prezentów dla trudnych do robienia zakupów w Twoim życiu w 2021 r.

„Kobieta w ciąży może bezpiecznie otrzymywać go od pewnego momentu w czasie ciąży” – dodał.

„Ten krótki film pochodzi z rozszerzonego filmu opublikowanego dziś wieczorem, co sprawi, że wszyscy będą mogli poznać nasze przemyślenia na ten temat”.

Nie ma dowodów na to, że szczepionka Covid powoduje przedwczesne narodziny dzieci.

Ponad 50 procent bliźniąt rodzi się przed 37 tygodniem, a do 15 procent przed 32 tygodniem, więc przedwczesne porody synów Bryce’a i Melissy są rzadkie.

Para była zachwycona, kiedy 16 października powitali swoich bliźniaków, Levi i Tate. Dzieci zostały przeniesione na oddział intensywnej terapii noworodków, ale oczekuje się, że będą zdrowe.

Fakty: Nie ma dowodów na to, że szczepionka Covid powoduje przedwczesne narodziny dzieci.  Ponad 50 procent bliźniąt rodzi się przed 37 tygodniem, a do 15 procent przed 32 tygodniem, więc wczesne narodziny synów Bryce'a i Melissy są rzadkie.

Fakty: Nie ma dowodów na to, że szczepionka Covid powoduje przedwczesne narodziny dzieci. Ponad 50 procent bliźniąt rodzi się przed 37 tygodniem, a do 15 procent przed 32 tygodniem, więc wczesne narodziny synów Bryce’a i Melissy są rzadkie.

Reklamy