Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Brumbies pokonali Moana Pacifica 62-36 na Super Rugby Pacific Festival

Brumbies pokonali Moana Pacifica 62-36 na Super Rugby Pacific Festival

Jack Debreczeni trafił jedną z wielu prób Brumbies przeciwko Moanie Pasifika w Canberze.

Marka Nolana/Getty Images

Jack Debreczeni trafił jedną z wielu prób Brumbies przeciwko Moanie Pasifika w Canberze.

Duża dawka mocy passy doprowadziła Brumbies do czwartego z rzędu zwycięstwa w Super Rugby Pacific, pokonując Moanę Pasifikę w zabawnym spotkaniu w Canberze w sobotę wieczorem.

W ciągu 10 minut prowadzili 14-3 i nie mogli pozbyć się Moany aż do drugiej połowy, wygrywając 62-36 dzięki czterem próbom z tyłu paczki.

Skrzydłowy Luke Rimmer uderzył dwóch z nich, gdy podarowali swoje uderzenia, zanim otworzyli późno, gdy rezerwowy obrońca Ryan Lonergan zmienił grę z ławki.

Moana po prostu nie poddał się w 98-punktowym, pięciostopowym thrillerze, zdobywając prowadzenie w 53. minucie, kiedy Samiuela Moli przekroczył linię bramkową własnym uderzeniem.

Czytaj więcej:
* Crusaders wygrywają z Blues 34-28 w wysokiej jakości starciu Super Rugby Pacific
* Super Rugby Pacific: Chiefs pokonują powolny start, aby powstrzymać rebeliantów 44-25 w Hamilton
* Super Rugby Aupiki: Ogłoszono drużyny półfinałowe

Ale Brumbies zatrzymali uderzenie, omijając ósmego w rankingu Jacka Debrecheny’ego, i zdobyli prowadzenie, zanim druga próba skrzydłowego Andy’ego Muirheada dała im wynik 48-36.

Abraham Ball Moana Pacifica uderza nisko, gdy przenosi piłkę w kierunku linii Brumbies.

Marka Nolana/Getty Images

Abraham Ball Moana Pacifica uderza nisko, gdy przenosi piłkę w kierunku linii Brumbies.

Zawodowcy rugby, Corey Toole i Ben O’Donnell, znaleźli późną szansę, gdy wynik wyblakł, a ich przedłużona gra zabrała Pacificę drzemkę, gdy zabrakło im nóg.

Brumbies opuszczają 4: 0 i wyruszają w pierwszą podróż do Nowej Zelandii w tym sezonie, gdzie w piątek wieczorem zmierzą się z Crusaders w Christchurch.

Lonergan po raz kolejny argumentował za wyborem Wallabies, prowadząc swoją drużynę do zwycięstwa w drugiej połowie kilkoma kluczowymi podaniami, które stworzyły szanse na zdobycie bramki.

Ale będą musieli poważnie poprawić swój styl gry, jeśli zamierzają przetestować stronę nowozelandzką, pokazując luki w obronie w straceniu pięciu prób i dając Pacifica duży wgląd w ich pierwszą wygraną na australijskiej ziemi.

READ  Większość trenerów jest przeciwna kolejnej rozbudowie NRLW

Szybko złapali Moanę po luźnym uderzeniu Noaha Lolisio, które zostało odbite przez skrzydłowego Miracle Faiilagiego z 70 metrów na przyłożenie, zanim Alamanda Motuga ze stałego fragmentu gry pozostawiła Brumbies 11 punktów w dołku.

Ale Tom Wright wystawił Tamati Tua na 15 minut przed tym, jak Brumbies dodali kolejne próby z tyłu swojego składu, chociaż zespół Pasifica nie chciał odejść i wyczarował magiczny ruch, który zakończył się wyrównaniem wyników przez Fine Inisi na 22-22 .

Były zawodnik Rombie, Christian Lialefano, zrobił wrażenie podczas swojej pierwszej podróży do Canberry jako zawodnik wyjazdowy, dobrze prowadząc Moanę po parku i zdobywając 11 punktów z tee.

Środkowy Brumbies i Lapis Lin Iketau, który opuścił zawody z powodu bólu łydki, nie spodziewał się, że podejmie ryzyko podczas podróży swojego zespołu do Christchurch.