Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Box Art Brawl: Edycja Specjalna – Street Fighter II

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Hej, witajcie w bardzo specjalnej edycji bijatyka pudełkowa!

Przyjrzyjmy się wynikom z zeszłego tygodnia, zanim przejdziemy do najnowszej bijatyki. Właśnie spojrzeliśmy na świetny wpis GameCube w Mario kart Franczyzowa: Mario Kart: Podwójny bieg!!. Chcielibyśmy powiedzieć, że było blisko, ale tak nie było… amerykańska/europejska wersja gry zdobyła dość wysokie 66% głosów, pokonując bardziej restrykcyjną wersję japońską. Szczerze mówiąc, musimy zgodzić się z tym wynikiem; Amerykańska wersja gry z dużym marginesem prezentuje atrakcyjniejszy wygląd, choć doceniamy to, co Nintendo starało się osiągnąć w wersji japońskiej.

W tym tygodniu robimy coś innego. Jak wielu z Was zapewne wie, od tego czasu minęło 30 lat Street Fighter II: Globalny wojownik Został wydany na SNES, stanowiąc piękny pomnik upamiętniający podstawową bijatykę. Aby to uczcić, przyjrzymy się projektom pudełek do gry Street Fighter II; Nie tylko The World Warrior, ale także wiele odmian gry, które możemy zdobyć.

Żeby było jasne, w tym tygodniu nie będziemy przeciwstawiać sobie obszarów, ale po prostu kwadratową grafikę dla każdej odmiany gry. Jest ich sporo, ale zdajemy sobie sprawę, że mogliśmy przegapić jedną lub dwie, więc bądź tego świadomy, zanim wskoczysz do komentarzy, aby na nas krzyczeć!

To prawda, dość plotek – z pokazem!

Upewnij się, że oddajesz swój głos w poniższej ankiecie; Ale najpierw przyjrzyjmy się samym artystycznym projektom pudełek.

Dziękuję za głosowanie! Do zobaczenia następnym razem na kolejnej rundzie Box Art Brawl.

READ  Aplikacja Facebook może wkrótce zobaczyć dodanie połączeń wideo i głosowych