Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zatwierdzenie przejęcia Activision przez Microsoft może wkrótce osiągnąć kamień milowy

Przejęcie Microsoft Activision może być o krok bliżej rzeczywistości zbyt wcześnie. wcześniej w tym roku, Microsoft ogłosił, że planuje przejąć Activision za około 70 miliardów dolarów. To była bolesna wiadomość w branży gier, ponieważ jest to największe nabycie w historii gier i da Microsoftowi własność Call of Duty, World of Warcraft, Overwatch i wielu innych ważnych franczyz. Porozumienie spotkało się z dogłębną analizą i chociaż wiele osób jest optymistycznych w stosunku do umowy, politycy i inne potężne osobistości wyrażają zaniepokojenie faktem, że Microsoft połknie gigantów gier z lewej i prawej strony. Niektórzy sugerowali, że transakcja nie dojdzie do skutku, ale Firma Warrena Buffetta, Berkshire Hathaway, stawia na transakcję big.

Mając to na uwadze, przejęcie jest wkrótce bliskie znaczącego osiągnięcia. Według nowego raportu Dealseaker (przez Wyszukiwanie alfa), Microsoft odpowiedział na drugi wniosek FTC o dokumenty i informacje zawarte w umowie Activision. takie jak Do którego odnosi się Real Mi CentralJeśli Federalna Komisja Handlu (FTC) nie zażąda żadnych dodatkowych informacji w ciągu najbliższych 30 dni, umowa zostanie automatycznie zatwierdzona przez agencję rządową USA. Nie oznacza to jednak, że Xbox automatycznie przejmie pełną własność firmy, ponieważ brytyjscy regulatorzy nadal muszą również dochować należytej staranności. Jednak FTC jest głównym graczem, jeśli chodzi o tego rodzaju przejęcia i dobrze wróży na przyszłość tej transakcji, jeśli się na nią zgodzi.

Powiedziawszy to, wszystko to jest tylko zgadywaniem i wykorzystuje tylko zasady, aby stworzyć możliwą oś czasu. Microsoft i Activision wcześniej stwierdziły, że spodziewają się sfinalizować umowę do lata 2023 roku, jeśli wszystko pójdzie dobrze. Może się to zdarzyć znacznie wcześniej, jeśli FTC i inne osoby zaczną wyrażać zgodę. Tylko czas pokaże, jak to będzie przebiegać, ale agencje te są zobowiązane do upewnienia się, że otrzymają wszystko, czego potrzebują w przypadku transakcji tej wielkości, co może potrwać dłużej niż oczekiwano.

READ  Brabus przedstawia frytownicę Mercedes-AMG E 63 1000 nm

Co chciałbyś, aby firma Microsoft zrobiła z Activision, jeśli umowa zostanie zawarta? Daj znać w komentarzach lub napisz TwitterCade_Onder.