Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bójki grupowe, guziki na głowie, szarpanie włosów Grealisha… znowu

Manchester Mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów UEFA z Atletico Madryt Wpadł w chaos pośród 11-minutowego szaleństwa w czasie przestoju, obejmującego masową bójkę, czerwoną kartkę i ewidentny blok w głowie, a następnie policję wchodzącą po ostatnim gwizdku.

Pytania bez wątpienia będą zadawane Zachowanie obu drużyn w następstwieZwłaszcza w tunelu, w którym ponownie starli się gracze. Telegraph Sport rozumie, że UEFA rozważa powołanie inspektora etyki i dyscypliny, który określi, co wydarzyło się podczas końcowych etapów i po końcowym gwizdku.

Mike McGrath przyjrzał się bliżej, jak szybko sprawy potoczyły się źle dla Atletico Madryt, który skończył z 10 graczami, zarezerwował dla swojego ognistego menedżera Diego Simeone i ostatecznie opuścił Ligę Mistrzów.

Felipe przebija się przez Foden

Zaczęło się od tego, że Felipe haniebnie zakończył swój wieczór o drugą żółtą kartkę, co było bonusem około 80 minut dla Brazylijczyka, ponieważ mógł z łatwością zobaczyć czerwoną wcześniej w meczu. Kiedy Phil Foden wykonał rzut rożny, 32-latek pośliznął się prawą nogą, aby zahaczyć o piłkę, ale to lewa noga kopnęła napastnika Anglii.

Foden nosił opaskę na głowę po tym, jak Felipe wycelował w niego na początku meczu łokciem, przez co zaczął krwawić z tyłu głowy. Wydawało się, że celową taktyką jest wyeliminowanie Fodena z meczu, ponieważ Stefan Savic również próbował go zrzucić z boiska i z piłki. Felipe przeszedł przez plecy Kevina De Bruyne’a i ostatecznie został zmuszony do odejścia.

READ  Deepak, Sumit i Narinder zapewniają Indie zwycięstwo w Mistrzostwach Świata Mężczyzn w Boksie 2021