Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bogactwo rurociągu szczepionek nie odpowiada wydatkom krajów UE, mówi grupa handlowa

Bogactwo rurociągu szczepionek nie odpowiada wydatkom krajów UE, mówi grupa handlowa

Pomimo wielu negatywnych skutków pandemia COVID-19 miała bardziej pozytywny wpływ, pokazując, że silny i innowacyjny przemysł farmaceutyczny oparty na badaniach ma kluczowe znaczenie, ponieważ sektor był w stanie szybko zmobilizować się do produkcji skutecznych szczepionek.

European Vaccine Business Group wyjaśniła, że ​​opracowywanie i produkcja ratujących życie szczepionek przeciwko COVID-19, które są wytwarzane przy użyciu zarówno tradycyjnych, jak i nowych platform technologicznych, było w rzeczywistości wynikiem…

Ten artykuł jest dostępny dla zarejestrowanych użytkowników, aby kontynuować czytanie, zarejestruj się za darmo. Twój bezpłatny okres próbny zapewni Ci dostęp do ekskluzywnych funkcji, wywiadów, wywiadów i komentarzy najbystrzejszych umysłów w dziedzinie farmacji i biotechnologii przez tydzień. Jeśli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem, zaloguj się. Jeśli Twój okres próbny wygasł, możesz zarejestrować się tutaj.

Wypróbuj zanim kupisz

• Wszystkie wiadomości, które poruszają igłę w farmacji i biotechnologii.
• Ekskluzywne artykuły, podcasty, wywiady, analizy danych i komentarze od naszej globalnej sieci korespondentów nauk przyrodniczych.
• Otrzymuj codzienny biuletyn Pharma Letter za darmo na zawsze.

Zostań subskrybentem

• Nieograniczony dostęp do wiodących w branży wiadomości, komentarzy i analiz z dziedziny farmaceutyki i biotechnologii.
• Aktualizacje z badań klinicznych, konferencji, fuzji i przejęć, licencji, finansowania, regulacji, patentów, stanowisk prawnych, stanowisk kierowniczych, strategii biznesowej i wyników finansowych.
• Codzienny raport informacyjny o najważniejszych wydarzeniach w dziedzinie farmacji i biotechnologii.
• Dogłębne comiesięczne odprawy na temat spotkań w zarządach i aktualności z zakresu fuzji i przejęć.
• Wybierz ekonomiczny pakiet roczny lub elastyczną miesięczną subskrypcję.

READ  Zrozumienie długotrwałych zmian w synapsach między podwzgórzem a hipokampem