Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Black Caps v India 3rd ODI: Wszystko, co musisz wiedzieć

Tom Latham przy pracy w Eden Park.

Hannah Peters/Getty Images

Tom Latham przy pracy w Eden Park.

Indie mogą odmówić Czarnym Czapkom zwycięstwa w serii ODI, jeśli zwyciężą w środowym finale serii w Hagley Oval w Christchurch.

W trzecim meczu Nowa Zelandia prowadzi 1:0 Po drugim ODI w niedzielę został wypłukany zaledwie 12,5 overami.

The Black Caps otworzyli serię wygraną siedmiu bramek w piątek w Auckland, prowadzony przez niepokonanego 145 Toma Lathama i 94 kapitana Kane’a Williamsona nie odpadł. Williamson i Latham połączyli siły, aby uzyskać nieprzerwaną czwartą bramkę z 221 bramkami.

Nowa Zelandia ma fenomenalny rekord ODI w Hagley, wygrywając 10 z 11 rozegranych tam meczów. W ostatnim meczu ODI na ziemi pokonali Bangladesz pięcioma bramkami w marcu ubiegłego roku.

Nowości zespołu

Adam Milne usiadł na drugim ODI w niedzielę, ale prawdopodobnie wróci do Hagley na furtce znanej ze swojego tempa i odbicia.

Indie dokonały dwóch zmian w drugim ODI z Deepakiem Chaharem Zastąpiony przez Shardula Thakura i Deepaka Hoodę Idę po Sanju Samsona. Mogą wybrać, aby umieścić Thakura z powrotem na boisku, gdzie powinien się zmieścić.

Kluczowe statystyki

Latham z Canterbury ma dobre wyniki zarówno w testach, jak i ODI w swoim domu w Hagley Oval. Jest drugim najlepszym strzelcem ODI w meczach w Hagley, zdobywając 366 runów z dziewięciu inningów, średnio 52,28, co daje dwa stulecia. Tylko otwieracz off-spin Martin Guptill ma więcej występów w miejsce Christchurch w ODI (421).

Prognoza pogody (przez MetService)

Dobrze wcześnie z deszczami nadchodzącymi późnym popołudniem, co może mieć wpływ na mecz. W ciągu dnia spodziewany jest wzrost temperatury o 21 stopni.

kursy tab

Nowa Zelandia 1,69 USD, Indie 2,08 USD

różnica

czarne kapelusze: Kane Williamson (w środku), Finn Allen, Michael Bracewell, Devon Conway, Lucky Ferguson, Matt Henry, Tom Latham, Daryl Mitchell, Adam Milne, Jamie Neesam, Glenn Phillips, Mitchell Santner, Tim Southee

READ  Ben Stokes nowym kapitanem reprezentacji Anglii w krykieta

Indie: Shikhar Dhawan (w środku), Shubman Gill, Deepak Hooda, Suryakumar Yadav, Shreyas Iyer, Rishabh Pant, Sanju Samson, Washington Sundar, Shardul Thakur, Shahbaz Ahmed, Yuzvendra Chahal, Kuldip Yadav, Arshdeep Singh, Deepak Chahar, Kuldip Sen, Omiran