Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Black Cap Rachin Ravindra i projektantka Premila Morar to zwycięski mecz – Szpieg

Black Cap Rachin Ravindra i projektantka Premila Morar to zwycięski mecz – Szpieg

Black Cap Rachin Ravindra i projektantka mody Premila Morar to para wpływowa. Foto / @premilamorar

To międzynarodowy krykiecista tworzący historię, grający dla Black Caps i Chennai Super Kings, projektant, którego modę można było zobaczyć w indyjskim Vogue; Rasheen Ravindra i Premila Morar udowodniły, że są zwycięską i wschodzącą parą władzy.

Kiedy Black Cap Rachin Ravindra zdobył swoje pierwsze podwójne stulecie w zaledwie czwartym meczu testowym w tym tygodniu, kibicowała mu jego dziewczyna, projektantka mody.

Premila Morar uczciła dziewicze stulecie Ravindry w meczu przeciwko Republice Południowej Afryki, zamieszczając na Instagramie jego historię na boisku, której towarzyszyła czerwona wiadomość zawierająca 100 punktów i miłosne serce.

W drugim wieku Morar opublikowała kolejną historię ze zdjęciem swojego chłopaka na polu i piszącego „yayyyy!!!” Z niebieskim sercem miłości Ravindra wdał Proteas w niebezpieczną bójkę w Bay Oval na górze Maunganui.

Ravindra i Morar to para władzy w dziedzinie sportu i mody.

W zeszłym roku 24-letni Ravindra urodzony w Wellington odcisnął swoje piętno na światowej scenie krykieta, gromadząc trzy stulecia i 578 przebiegów w Pucharze Świata 2023 w Indiach.

Ravindra zakończył ubiegły rok ze wskaźnikiem trafień wynoszącym 108,03 i zdobył nagrodę ICC Men's Emerging Cricketer of the Year 2023.

W grudniu Ravindra został podpisany przez Chennai Super Kings na aukcji zawodników indyjskiej Premier League 2024.

– mówią szanowani komentatorzy sportowi szpieg Ten leworęczny odbijający to fenomen. Oczekuje się, że stanie się największą gwiazdą krykieta w Nowej Zelandii. Jego apel do indyjskiej publiczności T20 z pewnością spowoduje, że wkrótce pojawią się ogromne oferty sponsorskie.

Ravindra zajęła 8. miejsce na liście 10 najpopularniejszych sportowców w roku 2023 w Google.

Tymczasem 23-letnia Morar zdobywa sławę w świecie mody.

Dwa lata temu Morar zaprojektował i stworzył żółtą kurtkę oversize, która znalazła się na cyfrowej okładce magazynu Vogue Indienoszone przez mieszkankę Londynu Kiwi Anitę Chibę.

READ  Cameron Norrie pokonał Jensona Brooksby'ego w finale Dream ASB Classic

Wyróżniono twórców z Azji Południowej, którzy wyróżniają się awangardową estetyką.

Morar, obecnie mieszkająca w Nowej Zelandii i Australii, ukończyła Massey University z tytułem licencjata w dziedzinie projektowania z wyróżnieniem, specjalizując się w projektowaniu mody.

Morar wykorzystała także swoje umiejętności do pracy przy rozwoju produktów w Cotton On Group w Melbourne. Swoimi pracami projektowymi dzieli się na swojej stronie na Instagramie o nazwie @morarfashions.

Zapracowany duet zaczął się spotykać trzy i pół roku temu. Na Instagramie Morar podzielił się wspólnymi wakacjami pary na australijskim Gold Coast, gdzie we wrześniu ubiegłego roku spędzali czas w Dreamworld, a także nad jeziorem Taupo, Queenstown i Wanaka.

Morar był tam, aby świętować wieczory rozdania nagród Ravindry i był dumny, gdy Morar rozegrał międzynarodowy mecz w kwietniu ubiegłego roku w Wellington.