Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Biograf Diany mówi: Meghan nie wróci do Wielkiej Brytanii ze względu na sprawę Kate

Biograf Diany mówi: Meghan nie wróci do Wielkiej Brytanii ze względu na sprawę Kate

Biograf królewski zasugerował, że księżna Sussex nie chciałaby w przyszłości wracać do Wielkiej Brytanii i kłaniać się księżnej Walii.

Andrew Morton, który współpracował z Dianą, księżną Walii przy jego książce z 1992 roku Diana: jej prawdziwa historiaWykluczył powrót Meghan i księcia Sussex ze Stanów Zjednoczonych.

Zapytany, czy sądzi, że Sussexowie wrócą do Wielkiej Brytanii, Morton powiedział Sky News. Niedzielny poranek z Trevorem Phillipsem: „Co i czy Meghan Markle kłania się Kate Middleton?

„Nie sądzę. Nie widzę tego jako biegacz. W Kalifornii mają własne życie”.

Ich królewskie wysokości kłaniają się jedynie przed ich majestatem, więc Meghan będzie musiała to zrobić dla Kate dopiero, gdy księżniczka zostanie królową.

Harry ma w tym tygodniu krótką samotną podróż do Wielkiej Brytanii bez Meghan, aby 7 września wziąć udział w ceremonii wręczenia nagród WellChild Awards w Londynie, a następnie udać się na Invictus Games w Niemczech, gdzie później dołączy do niego księżna.

Mówi się, że nie spotka się ze swoim ojcem, królem, który podobno nie ma czasu na swoje wspomnienia, ani bratem, księciem Walii, w obliczu ich burzliwych relacji, co Harry ujawnił w swoim dokumencie Netflix i wspomnieniach Speara.

Wizyta Harry’ego przypada w wigilię pierwszej rocznicy śmierci królowej Elżbiety II i wstąpienia króla na tron ​​8 września.

Harry i Meghan przeprowadzili się do Los Angeles w marcu 2020 roku

(Getty Images dla Roberta F. z 2022 r.)

Harry omówił napięte relacje między Meghan i Kate w swojej autobiografii, wspominając, jak księżniczka, która była wówczas w ciąży z księciem Louisem, stwierdziła, że ​​zasługuje na przeprosiny ze strony Meghan po tym, jak stwierdziła, że ​​Kate ma „mózg dziecka” z powodu „hormonów”. „.

READ  Getty Images wyjaśnia notatkę wydawcy na temat filmu Kate Middleton poświęconego nowotworowi

Książę rzucił więcej światła na kłótnię między Kate i Meghan dotyczącą sukni druhny księżniczki Charlotte, mówiąc, że po tym incydencie Meghan „płakała na podłodze”.

Morton opisał, jak Diana chciała, aby jej najmłodszy syn, Harry, był „skrzydłowym” Williama.

Miała także nadzieję, że jej mąż Karol przeprowadzi się do Włoch ze swoją kochanką Camillą, obecnie królową, aby spędzać czas na rolnictwie i malowaniu, pozostawiając najstarszego syna na króla.

„Jej ambicją było zobaczyć, jak książę Karol, jej mąż, z którym była w separacji, pojechał do Włoch ze swoją kochanką, czyli Camillą, zajął się rolnictwem, malarstwem, akwarelami i całą resztą i zostawił ją, aby prowadziła księcia Williama w jego życiu” – powiedziała Morton . Przyszłe przeznaczenie jako króla – to oznacza przeskoczenie jednego pokolenia.

– Cóż, to się nigdy nie zdarzyło.

Dodał: „Postrzegała także Harry’ego jako rezerwowego, skrzydłowego Williama w jedynym trudnym zadaniu, przed którym stanie. Cóż, to też się nie stało”.

Morton przemawiał zaledwie kilka dni po 26. rocznicy śmierci Diany, a taśmy bez dźwięku przedstawiające zmarłą księżniczkę zostaną wyemitowane w nadchodzącym dokumencie.

Opisał, jak „dziwne” było ponowne usłyszenie jej głosu na nagraniach, które pierwotnie otrzymał za zgodą księżnej 30 lat temu na potrzeby swojej książki.

W piątek za pośrednictwem ABC News udostępniono fragmenty klipów, aby śledzić premierę filmu dokumentalnego Diana: Dalsza część jej historiiA Diana pojawiła się i opowiadała o tym, jak król wyraził swoje rozczarowanie, że na jego chrzcie Harry nie był dziewczynką.

Morton powiedziała: „To może być bardzo denerwujące, zwłaszcza gdy słyszy się fragmenty, w których mówi o swoich ambicjach na przyszłość, czyli spacerowaniu ulicami Paryża. Wszyscy wiemy, co się stało.

Wiadomość ta pojawiła się, gdy księcia Harry’ego i Meghan Markle przyłapano podczas światowej trasy koncertowej Beyoncé Renaissance w Los Angeles, na kilka dni przed ich wyjazdem na Invictus Games.

READ  Jimmy Fallon został oskarżony o stworzenie „toksycznego środowiska pracy” w programie The Tonight Show przez szesnastu obecnych i byłych pracowników, którzy twierdzą, że „zaklęcia” gwiazdy zmusiły ich do płaczu w „pokojach do płaczu”, wypadły im włosy i wywołały myśli samobójcze .