Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Biden ma kłopoty, teraz Hollywood jest przeciwko niemu

Analiza: Według korespondenta American Channel 1News, Logana Churcha, wezwanie George’a Clooneya do ustąpienia prezydenta USA Joe Bidena ma ogromne znaczenie.

Jako demokratyczny prezydent wiesz, że sprawy przybierają katastrofalny obrót, gdy Hollywood zwraca się przeciwko tobie.

Prezydent USA Joe Biden obudził się dzisiaj z najgorszym politycznym bólem głowy, jaki można sobie wyobrazić – gdy jeden z Twoich największych zwolenników i osób zbierających fundusze opublikował opinię w jednej z największych gazet w kraju, wzywając Cię do ustąpienia.

George Clooney, megagwiazda Hollywood, kocha Joe Bidena. Sam to powiedział w Ten artykuł.

Prezydent USA potwierdza, że ​​„nadal jest w dobrym stanie”.

Zaledwie kilka tygodni temu Clooney zorganizował i był gospodarzem zbiórki pieniędzy na rzecz Bidena, podczas której zebrano aż 47,6 miliona dolarów na kampanię reelekcyjną prezydenta.

Ale potem przyszła pierwsza debata pomiędzy Bidenem a Donaldem Trumpem, podczas której stracił on tok myślenia, nie potrafił formułować spójnych zdań, a człowiek, który wielokrotnie kłamał, wydawał się jeszcze bardziej prezydencki.

Potem przyszedł wywiad dla amerykańskiej telewizji, który był dla Bidena okazją do pokazania światu, że nadal ma zdolność kandydowania.

I czy on to zrobił?

Porozmawiajmy tak – osoba, która dokonała transkrypcji wywiadu przed wysłaniem go do nas, musiała użyć znaków zapytania w miejscach, w których nie mogła zrozumieć wypowiedzi Bidena.

Zaproszenia dla nowego kandydata

Prezydent Joe Biden podaje rękę aktorowi, reżyserowi i producentowi George’owi Clooneyowi podczas przyjęcia wyróżnionych w Kennedy Center w Białym Domu w 2022 r.

Demokraci zaczęli po cichu mówić, że Biden musi ustąpić, jeśli partia ma jakąkolwiek nadzieję na pokonanie Trumpa jeszcze w tym roku.

A potem zaczęli mówić głośniej.

Następnie George Clooney nazwał to w „New York Times”.

„Jedna bitwa” [Biden] „Walki z czasem nie da się wygrać” – napisał.

READ  Problemy z bagażem: „Możemy już nigdy nie spotkać naszego bagażu”

„Z tym prezydentem w listopadzie nie wygramy… To nie tylko moja opinia; to opinia każdego senatora, kongresmana i gubernatora, z którym prywatnie rozmawiałem”.

brat.

Następnie, co gorsza (lub lepiej, w zależności od tego, jak postrzega się prezydenta Bidena), przyjaciółka Bidena, Demokratka Nancy Pelosi, wystąpiła w telewizji i powiedziała, że ​​Biden musi podjąć decyzję.

„To prezydent decyduje, czy kandydować, czy nie” – dodała.

„Wszyscy kibicujemy mu, aby podjął tę decyzję, ponieważ czas ucieka”.

To było trochę zawstydzające, biorąc pod uwagę, że Biden przez cały tydzień mówił światu, że „pozostaje w wyścigu”.

Domagają się zastąpienia 81-latka innym kandydatem.

Wszystko to ma miejsce w kontekście obecnego szczytu NATO, podczas którego światowi przywódcy zbierają się w Waszyngtonie, w jednym z najbardziej niestabilnych lat w historii NATO.

Nasz premier też tam jest, na zaproszenie przyjaciela z NATO, nawet jeśli Nowa Zelandia nie jest częścią sojuszu.

Christopher Luxon spędził większość czasu w Waszyngtonie, spotykając się z politykami Partii Republikańskiej i Demokratycznej, a także rozmawiał z Bidenem podczas dzisiejszej kolacji NATO.

Na kilku konferencjach prasowych Obama nie chciał nic powiedzieć na temat amerykańskiej polityki wewnętrznej, ale jasne jest, że próbuje zbudować relacje z grupą przywódców, zanim w Ameryce może nastąpić wstrząs sejsmiczny.

Można więc zapytać, czy Demokraci mogą wybrać nowego kandydata na prezydenta?

Odpowiedź pozostawię panu Clooneyowi.

„Czy będzie bałagan? Tak. W demokracji panuje bałagan. Ale czy doda energii naszej partii i obudzi wyborców, którzy wycofali się już na długo przed czerwcową debatą? Z pewnością tak się stanie”.