Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

BBC wydaje zarządzenie w odpowiedzi na skandal Strictly z udziałem Giovanniego Pernice’a

BBC wydaje zarządzenie w odpowiedzi na skandal Strictly z udziałem Giovanniego Pernice’a

BBC opisała to, co się dzieje Taniec z gwiazdami Skandal z udziałem Giovanniego Perenice.

Na początku tego miesiąca donoszono, że włoski zawodowy tancerz, uwikłany w kontrowersje od czasu, gdy jego partnerka Amanda Abbington niespodziewanie opuściła program w 2023 r., jest przedmiotem śledztwa, w którym pomaga mu wiele gwiazd. Wcześniej w połączeniu z.

Pliki te, opracowane przez kancelarię prawną Carter Rock, podobno zawierają dowody fotograficzne sugerujące, że reżim szkoleniowy Bernice był tak „brutalny”, że jego partnerzy-celebryci pozostali „czarni i smutni”.

chwila Sherlocka Gwiazda Abbington początkowo podała „powody medyczne” swojej decyzji o odejściu, a następnie poprosiła o materiał, który jedno ze źródeł określiło jako „napięty” materiał filmowy z jej prób z Bernice na potrzeby rzekomego śledztwa. Aktorka ujawniła następnie, że „zdiagnozowano u niej łagodny zespół stresu pourazowego”. Rygorystycznie Z kilku powodów”.

Twierdzono, że w marcu Dzień dobry, Brytanio Gospodarz Ranveer Singh i ex Wyspa Miłości Nadawczyni Laura Whitmore, która wcześniej stwierdziła, że ​​„nie czuje się komfortowo” w obecności Bernice, odbyła „łzawe spotkanie” z Abington na temat „trudnych doświadczeń” w pracy z tancerką, „znaną z intensywnego treningu”.

Po kilku prośbach o komentarz BBC wydała oświadczenie w tej sprawie, w którym stwierdza: „BBC od dawna stoi na stanowisku, że BBC nie komentuje konkretnych spraw z udziałem poszczególnych osób. Zwykle nie jesteśmy w stanie komentować, czy dokonujemy przeglądu wszelkie skargi indywidualne.”

„Niedawno w mediach pojawiło się wiele doniesień na temat głośnej oferty. Wzywamy ludzi, aby nie angażowali się w spekulacje. Każdy, kto składa skargę, ma prawo do poufności i uczciwych procedur.

Dodał: „Jeśli do BBC zostanie złożona skarga, oceniamy i podejmujemy wszelkie niezbędne kroki w celu ustalenia faktów, czy istnieje sprawa, na którą należy odpowiedzieć i, jeśli to konieczne, jakie działania należy podjąć”.

READ  Jestem gwiazdą 2023: która jest dzisiaj godzina i kto występuje?

„To wszystko w kontekście obowiązków BBC w zakresie opieki nad każdą osobą związaną ze skargą – dotyczy to zarówno tych, którzy złożyli skargę, jak i tych, których dotyczy skarga.

„Chociaż wiemy, że nasze programy były pozytywnym doświadczeniem dla wielu uczestników, zawsze będziemy rozważać wszelkie poruszone kwestie z troską, uczciwością i wrażliwością dla wszystkich zainteresowanych.

Logo Apple TV Plus

Oglądaj Apple TV+ za darmo przez 7 dni

Tylko nowi subskrybenci. 8,99 GBP/miesiąc. Po bezpłatnym okresie próbnym. Plan automatycznego odnawiania do momentu anulowania

Wypróbuj za darmo

Logo Apple TV Plus

Oglądaj Apple TV+ za darmo przez 7 dni

Tylko nowi subskrybenci. 8,99 GBP/miesiąc. Po bezpłatnym okresie próbnym. Plan automatycznego odnawiania do momentu anulowania

Wypróbuj za darmo

Gwiazda filmowa
Gwiazda Strictly Come Dancing, Giovanni Perenice (BBC)

„Nie będziemy dalej komentować”.

Bernice, która broniła się przed zarzutami o popełnienie przestępstwa, tak powiedziała o doniesieniach: „Ci, którzy śledzili moją podróż… Taniec z gwiazdami W ciągu ostatniej dekady nauczę się, że jestem emocjonalny i konkurencyjny/

„Nikt nie jest bardziej ambitny w stosunku do moich partnerów tanecznych niż ja.

„Zawsze starałem się pomóc im być najlepszymi tancerzami, jakimi mogą być. Zawsze wypływało to z miłości i pragnienia zwycięstwa – zarówno dla mnie, jak i moich partnerów tanecznych.

Chociaż przyszłość Bernice w serialu jest obecnie nadal niepewna, mówi się, że opuści serial, aby zająć się innymi projektami.

Amanda Abbington i gwiazda „Strictly Come Dancing” Giovanni Pernice
Amanda Abbington i gwiazda „Strictly Come Dancing” Giovanni Pernice (BBC)

Tancerka była częścią Rygorystycznie Od 2015 roku zyskał rzesze fanów dzięki swojemu koleżeństwu na ekranie EastEnders Aktorka Rose Ayling Ellis. Para wygrała program w 2021 roku.

Odkąd rozeszła się ta wiadomość, Bernice otrzymała wsparcie od swoich fanów i jednej ze swoich sławnych byłych, Debbie McGee. Rygorystycznie Wzmacniacz.

Współpracowali z nim Whitmore w 2016 r. i Singh w 2020 r., gdzie zajął odpowiednio dziewiąte i piąte miejsce.

READ  Black Sabbath - The Ballet: Heavy Metal spotyka taniec klasyczny w New Royal Ballet w Birmingham | Wiadomości Entów i Sztuki