Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bardzo fajne wideo fanów Evil Dead i Resident Evil Crossover

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wyglądałby crossover Evil Dead i Resident Evil, ta stworzona przez fanów mieszanka kinowych materiałów i rozgrywki w Resident Evil Village odpowie na to pytanie.

Używając klipów z Evil Dead 2 i Army of Darkness, twórca treści eli_handle_b․wav Udało jej się zastąpić bohatera Resident Evil Village, Ethana Wintersa, słynnym bohaterem Bruce’a Campbella, Didte. Wyniki …Wspaniale.

Z Ashem na heroicznym, gorącym fotelu, ikonę Martwego Zła można zobaczyć, jak zmaga się z mechaniczną brutalnością Heisenberga, tym nieznośnym małym stworzeniem znalezionym w Domu Beneviento i lalką Donny Angie. To niesamowita organiczna fuzja dwóch serii o tematyce horroru, którą możesz sprawdzić w powyższym filmie.

Ash miał sporo gier wideo na przestrzeni lat, a nowe wcielenie bohatera o kwadratowym podbródku nadchodzi na PC, Xbox Series X | S, Xbox One, PS5 i PS4 13 maja. I Mecz został opóźniony o kilka miesięcy Aby Boss Team Games i Sabre Interactive mogły dodać dodatkowe akcenty i tryb dla jednego gracza.

Jeśli wolisz inny rodzaj horroru, jest też Teksańska masakra piłą mechaniczną Gra jest w trakcie opracowywania z nowym podejściem do asymetrycznego trybu wieloosobowego.

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.

READ  Motorola Moto E40 rozpoczyna pierwszą sprzedaż za pośrednictwem Flipkarta; Sprawdź ceny, oferty i specyfikacje