Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pokémon Unite przekracza 70 milionów pobrań na Switch i urządzeniach mobilnych

Zdjęcie: The Pokémon Company

Kiedy pokemony łączcie się Pierwotnie ujawniony w czerwcu 2020 r., Nie radził sobie dobrze ze społecznością Pokemon na czas. Wyprodukował klip wykrywający 150 000 nienawiści w mniej niż 24 godziny, a nawet udało mu się przewyższyć wykrywanie Metroid Prime: Unia Władzyktóry osiągnął ponad 90 000 polubień w mniej niż jeden dzień.

Przewiń do kwietnia 2022 r., który jest zupełnie innym trybem darmowej gry Pokémon w stylu MOBA. Można śmiało powiedzieć, że Unite jest duży, jak Czy to prawda Big – dzięki najnowszym ogłoszeniom Pokémon ujawniającym połączony przełącznik Nintendo, pobrania mobilne przekroczyły 70 milionów na całym świecie.

Pokémon Unite rósł w siłę od czasu premiery. Ostatnio gra Dodano Azumarill jako nowego grywalnego wojownika, po wydaniu Duraludon w marcu. Oto nowy zwiastun – w tym opis przetłumaczył Google, zwracając uwagę, jak przekroczył on 70 milionów pobrań:

Gra strategiczna bitewna drużynowa „Pokemon Unite” przekroczyła 70 milionów pobrań na całym świecie! Zarówno wersja na Nintendo Switch, jak i na smartfony są teraz w dystrybucji! To nowa bitwa Pokemonów. Ewolucja i zdobywanie bramek. Kluczem do gry jest jedność.

Czy pobrałeś Unite na Switch, mobilną lub obie platformy? Powiedz nam w komentarzach.

READ  2022 BMW M3 i M4 Competition xDrive debiutuje z lepszym przyspieszeniem