Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Barbora Krejcikova / Katerina Siniakova vs Iga Świątek / Bethanie Mattek-Sands, French Open 2021 na żywo w Internecie: Jak oglądać na żywo na żywo z debla kobiet Finał meczu tenisowego w Indiach?

Czeski duet Barbora Krejkova, Katerina Siniakova, Iga Świątek i Bethany Matek-Sands zmierzą się w finale gry podwójnej kobiet w turnieju Roland Garros w 2021 roku. Mecz odbędzie się na Stade Philippe Chatrier 13 czerwca 2021 r. (niedziela). Tymczasem fani szukający Barbory ​​Krejcikovej / Kateriny Siniakovej vs Igi Świątek / Bethanie Mattek-Sands, finału French Open Doubles 2021, mogą przewinąć poniżej. Barbora Krejsikova pokonała w finale Anastasię Pavlyuchenkovą 6-1, 2-6, 6-4 i wygrała swój pierwszy tytuł wielkoszlemowy podczas French Open 2021.

Historia zaprasza Barborę Krejsikovą, ponieważ mogła zostać pierwszą kobietą od czasu Mary Pierce z Francji w 2000 roku, która zdobyła single i deble na French Open. Barbora i Katerina pokonały w półfinale polsko-amerykański duet Magda Linate i Bernardę Perę. W międzyczasie Polka Iga Świątek i Amerykanka Bethany Mattek-Sands pokonały Rumunkę Irinę Camelię Bejo i Argentyczkę Nadię Podroską 6:3 6:4 i zapewniły sobie miejsce w finale.

Jaka jest data, godzina, harmonogram i miejsce finału French Open 2021 Barbora Krejcikova / Katerina Siniakova vs Iga Świątek / Bethanie Mattek-Sands Herbert w deblu kobiet?

Barbora Krejsikova/Katrina Siniakova vs Ija Świątek/Bethany Mattek-Sands w finale debla 2021 French Open odbędzie się 13 czerwca 2021 (niedziela). Mecz zostanie rozegrany na stadionie Philippe Chatrier i rozpocznie się o godzinie 15:00 IST (czasu standardowego Indii).

Gdzie oglądać transmisję na żywo Barbora Krejcikova / Katerina Siniakova vs Iga Świątek / Bethanie Mattek-Sands Finał debla kobiet w 2021 French Open? Który kanał telewizyjny będziesz transmitować na żywo w Indiach?

Star Sports posiada oficjalne prawa do transmisji turnieju French Open 2021 w Indiach i pokaże w telewizji finałowy mecz debla kobiet Barbora Krejsikova/Katrina Siniakova vs. Ega Świątek/Bethany Mattek Sands. Fani mogą słuchać Star Sports Select 2 SD/HD lub Star Sports Select 1 SD/HD, aby uzyskać transmisję na żywo z meczu.

READ  NRL 2021: Brisbane Broncos, prawdziwa walka o talenty NRL w obliczu Broncos

Gdzie obejrzeć mecz finałowy French Open 2021 Barbora Krejcikova / Katerina Siniakova vs Iga Świątek / Bethanie Mattek-Sands w deblu kobiet online w Indiach?

Finał debla kobiet Barbory ​​Krejsikovej / Kateriny Siniakovej i Egi Świątek / Bethany Mattek-Sands będzie transmitowany online. Fani mogą zalogować się do Hotstar + Disney i Tennis TV, aby oglądać transmisję na żywo French Open 2021 online i będą musieli uiścić opłatę abonamentową.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy w LastLY 13 czerwca 2021, 13:28 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej lastly.com.)