Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Badanie pokazuje, że Singapur jest liderem wyszukiwań NFT na całym świecie, naukowcy twierdzą, że „Polska jest krajem najbardziej odpornym na NFT” – Bitcoin News

W ciągu ostatnich siedmiu dni sprzedaż niezamiennych tokenów (NFT) spadła o 23,37%, a 30-dniowe statystyki pokazują, że sprzedaż NFT spadła o 63,10% w porównaniu z poprzednim miesiącem. Chociaż zainteresowanie NFT słabnie, niedawne badanie wskazuje, że globalne regiony, takie jak Singapur i Hongkong, przewodzą grupie pod względem zainteresowania NFT. Z badań wynika ponadto, że „Polska jest krajem najbardziej przeciwnym NFT”. Najczęściej wyszukiwanym projektem NFT na świecie, według liczby wyszukiwań według kraju, jest Axie Infinity, który plasuje 112 krajów pod względem najczęstszych wyszukiwań według grup.

Singapur, Hongkong i Kanada są najbardziej zainteresowane NFT – Polska, Nikaragua i Belize to kraje najbardziej przeciwne NFT

a Nowe badanie Opublikowane przez cashnetusa.com naukowcy twierdzą, że przeszukali dane wyszukiwania NFT każdego kraju w marcu 2022 r., a następnie obliczyli liczbę miesięcznych wyszukiwań na milion członków populacji za pomocą narzędzia Ahrefs. Ponadto badacze cashnetusa.com wykorzystali również Twitter API i narzędzie Snscrape do przeglądania tweetów pasujących do zapytań „NFT” i „NFT”. Stąd korzystali z rozwiniętego Uniwersytetu Cardiff przytulanie twarzy Narzędzie do wykonywania analizy sentymentu na danych. Wreszcie zespół obliczył 100 najlepszych NFT w historii na rynku Opensea, a także przeszukał te konkretne liczby wyszukiwań za pomocą narzędzia Ahrefs w każdym kraju.

Badanie pokazuje, że Singapur zajmuje pierwsze miejsce na liście wyszukiwań NFT na całym świecie, a naukowcy twierdzą
Statystyki z badania NFT przeprowadzonego przez cashnetusa.com.

Szereg interesujących odkryć pokazuje, w jaki sposób NFT wpłynęły na każdy kraj, a naukowcy podkreślają, że Singapur jest „bardziej głodny” NFT. „Singapur wyszukuje więcej transakcji NFT niż jakikolwiek inny kraj, z 18 717 wyszukiwaniami na milion mieszkańców miesięcznie” – wyjaśnia badanie. Obecnie Czarnogóra jest najbardziej wspierającym krajem NFT na świecie, a „862 na 1000 tweetów okazuje się pozytywnych”, wyjaśniają naukowcy. Według badań, kraj europejski, który Polska jest przeciwny NFT, „227 na 1000 tweetów pod nagłówkiem NFT okazało się negatywnych w sentymencie”.

READ  Trei otwiera swój 29. Vendo Park w Polsce

NFT od Axie Infinity i Decentraland, lidera w globalnych wyszukiwaniach

Raport Cashnetusa.com pokazuje również, że blockchain NFT Axie Infinity jest najpopularniejszym projektem NFT pod względem krajów na całym świecie. Axie Infinity odnotowała sprzedaż NFT w wysokości 4,23 miliarda dolarów wśród 2 115 063 handlowców, według dappradar.com. Badanie wskazuje, że Axie Infinity zajmuje 112 krajów pod względem liczby wyszukiwań. Decentraland zajmuje drugie miejsce pod względem badań w 43 krajach, a Bored Ape Yacht Club (BAYC) zajmuje szóste.

„Jako grupa z limitowaną edycją z wysoką ceną wejścia, Apes może być główną wiadomością – ale nie jest w zasięgu przeciętnego entuzjasty NFT podczas wyszukiwania w Google nowych przejęć” – wyjaśniają badacze cashnetusa.com.

Badanie pokazuje, że Singapur zajmuje pierwsze miejsce na liście wyszukiwań NFT na całym świecie, a naukowcy twierdzą
Statystyki z badania NFT przeprowadzonego przez cashnetusa.com.

Badanie Cashnetusa.com dodaje, że NFT zawiera wiele „dziwności społecznych, technicznych i środowiskowych” i podkreśla, że ​​temat może być kontrowersyjny. „Tam, dokąd prowadzą pieniądze i prestiż, następują rozbieżne opinie. Nieokiełznane inwestycje, oszustwa, troska o środowisko i trudna do zrozumienia technologia przesłaniają NFT w ramach kontrowersji – komentatorzy NFT dzielą się na dwa obozy: misjonarzy i sceptyków. Wśród misjonarzy NFT wszyscy ma swoją lojalność, czy to znudzonym małpom, czy potworom Axie” – podsumowuje autor raportu.

Tagi w tej historii

Ahrefs . NarzędzieA oś nieskończonościA SzczupakA BelizeA Klub Jachtowy Znudzony MałpA KanadaA Cashnetusa.comA dappradar.comA decentralizacjaA Wyszukiwania GoogleA HongkongA Przytulanie twarzyA Nowa ZelandiaA NFT . grupyA Odsetki NFTA Projekty NFTA Raport NFTA Sprzedaż NFTA NFT . wyszukiwaniaA Uruchom NFTA NFTA NikaraguaA Niezastąpione ikonyA otwarte morzeA PolskaA RaportA uczuciaA SingapurA Singapur Polska NFTA naukaA Twitter API

Co sądzisz o ostatnim raporcie badawczym NFT przeprowadzonym przez cashnetusa.com? Powiedz nam, co myślisz o tym w sekcji komentarzy poniżej.

Jimmy Redman

Jamie Redman jest szefem wiadomości w Bitcoin.com News i dziennikarzem finansowym zajmującym się technologią z siedzibą na Florydzie. Redman jest aktywnym członkiem społeczności kryptowalut od 2011 roku. Pasjonuje się Bitcoinem, kodem open source i zdecentralizowanymi aplikacjami. Od września 2015 r. Redman napisał dla Bitcoin.com News ponad 5700 artykułów o destrukcyjnych protokołach, które pojawiają się dzisiaj.
kredyty fotograficzneObrazy: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons i badania Cashnetusa.com

zastrzeżenie: Ten artykuł służy wyłącznie do celów informacyjnych. Nie jest to bezpośrednia oferta ani zachęta do złożenia oferty kupna lub sprzedaży, ani rekomendacja lub poparcie jakichkolwiek produktów, usług lub firm. Bitcoin.com Nie świadczy porad inwestycyjnych, podatkowych, prawnych ani księgowych. Ani Firma, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w tym artykule.