Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ash Party ujawnia, że ​​straciła iskrę tenisa, i mówi o wycofaniu czerwonej flagi

Ash Barty jest emocjonalna w kadrze z filmu zapowiadającego jej wycofanie się z tenisa na początku tego roku. Wideo / Aszabati

Ash Barty ujawniła prawdziwą historię swojej emerytury, która wstrząsnęła światem sportu na początku tego roku – opowiadając o tym, jak straciła motywację do dalszego działania po wygraniu Wimbledonu.

Była numer jeden na świecie powiedziała, że ​​wiedziała, że ​​jest coś poważnego w jej motywacji, kiedy po prostu zrezygnowała w połowie sesji fitness na rowerze rok temu.

Nigdy wcześniej tego nie robiła – i wiedziała, że ​​depersonalizacja to „czerwona flaga”.

Impreza Queenslander Opowiedziała swoją historię w wywiadzie dla Courier Mail I inne nagłówki News Corp Australia, przed opublikowaniem swoich wspomnień w przyszłym tygodniu, czas moich marzeń.

Wywiad z Ash Party.  Zdjęcie / Twitter
Wywiad z Ash Party. Zdjęcie / Twitter

W długo oczekiwanej książce w końcu udziela odpowiedzi i tylko ona może, na lawinę pytań, które pojawiły się, gdy ogłosiła odejście z tenisa w marcu 2022 roku, w wieku 25 lat.

„Wygranie Wimbledonu było jedyną rzeczą, której chciałem przez całą moją karierę” – powiedział Barty News Corp. Ale po tym wyczynie, w czerwcu 2021 r., ogień w środku wygasł.

„Nie wiem już, o co grać. Myślę, że skończyłam”, pisze o tym okresie czas moich marzeń. „Nic mi nie zostało, ani iskry.”

Ale co niewiarygodne, mimo że zdecydowała, że ​​jest gotowa zrezygnować i zaczęła omawiać tę sprawę ze swoim zgranym zespołem – żaden z nich nie ujawnił wielu słów, co jest niezwykłe w świecie sportu – Barty wygrał Australian Open w 2022 roku, stając się 1. Australijka robi to od 44 lat.

To kolejny nieopisany element w jej historii emerytalnej News Corp. funkcja.

Młoda Partia Jesionowa.  Zdjęcie / Twitter
Młoda Partia Jesionowa. Zdjęcie / Twitter

Przez całą swoją karierę okresowo cierpiała pod presją tenisa, popadała w depresję i oszołomienie, gdy wszystkiego stawało się zbyt wiele.

READ  Łzy płyną, jak wspomina Shane Warren pod pomnikiem pełnym gwiazd

Ale pod koniec 2021 roku, gdy dowiedziała się, że wkrótce ustąpi, zmienia się jej sposób myślenia. Nawet gdy celowała w ostateczne wyzwanie – Australian Open – Barty przestał się martwić o wszystko i, jak sama powiedziała, stał się „beztroski” i „arogancki” na korcie.

Gdy napięcie opadło, zaczęła grać w najbardziej niezwykły tenis, włamując się do Adelaide International, a następnie pokonując Danielle Collins w otwartym finale.

czas moich marzeń Świetne spojrzenie za drzwi, które Barty, jej zespół i rodzina zazwyczaj szczelnie zamykają. Jednym z kluczowych punktów jest to, że niezwykła podróż Barty – od nastoletniej gwiazdy do tymczasowej emerytury i powrotu do chwały – nagle nabiera sensu, gdy wyjaśnia powody każdego nagłego zwrotu.

„Starałem się, aby to było surowe i szczere i niczego nie ukrywałem”, powiedział Barty News Corp. „Złożyliśmy to w taki sposób, że staraliśmy się wszystkich wpuścić”.

Była tenisistka Ash Party poślubiła swojego długoletniego partnera, Gary'ego Kesicka.  Zdjęcie / impreza popiołowa
Była tenisistka Ash Party poślubiła swojego długoletniego partnera, Gary’ego Kesicka. Zdjęcie / impreza popiołowa

A jeśli zastanawiasz się, czy nastąpi powrót, Barty, który po przejściu na emeryturę poślubił ukochaną Gary Kesicka, powiedział: „Ostatnie sześć czy siedem miesięcy mojego życia było wszystkim, czego kiedykolwiek pragnąłem. … Nawet nie wyjeżdżam. O świecie tenisa… ale nie będzie mnie tam dla mnie.”