Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ash Party ujawnia, że ​​straciła iskrę tenisa, i mówi o wycofaniu czerwonej flagi

Ash Party ujawnia, że ​​straciła iskrę tenisa, i mówi o wycofaniu czerwonej flagi

Ash Barty jest emocjonalna w kadrze z filmu zapowiadającego jej wycofanie się z tenisa na początku tego roku. Wideo / Aszabati

Ash Barty ujawniła prawdziwą historię swojej emerytury, która wstrząsnęła światem sportu na początku tego roku – opowiadając o tym, jak straciła motywację do dalszego działania po wygraniu Wimbledonu.

Była numer jeden na świecie powiedziała, że ​​wiedziała, że ​​jest coś poważnego w jej motywacji, kiedy po prostu zrezygnowała w połowie sesji fitness na rowerze rok temu.

Nigdy wcześniej tego nie robiła – i wiedziała, że ​​depersonalizacja to „czerwona flaga”.

Impreza Queenslander Opowiedziała swoją historię w wywiadzie dla Courier Mail I inne nagłówki News Corp Australia, przed opublikowaniem swoich wspomnień w przyszłym tygodniu, czas moich marzeń.

Wywiad z Ash Party.  Zdjęcie / Twitter
Wywiad z Ash Party. Zdjęcie / Twitter

W długo oczekiwanej książce w końcu udziela odpowiedzi i tylko ona może, na lawinę pytań, które pojawiły się, gdy ogłosiła odejście z tenisa w marcu 2022 roku, w wieku 25 lat.

„Wygranie Wimbledonu było jedyną rzeczą, której chciałem przez całą moją karierę” – powiedział Barty News Corp. Ale po tym wyczynie, w czerwcu 2021 r., ogień w środku wygasł.

„Nie wiem już, o co grać. Myślę, że skończyłam”, pisze o tym okresie czas moich marzeń. „Nic mi nie zostało, ani iskry.”

Ale co niewiarygodne, mimo że zdecydowała, że ​​jest gotowa zrezygnować i zaczęła omawiać tę sprawę ze swoim zgranym zespołem – żaden z nich nie ujawnił wielu słów, co jest niezwykłe w świecie sportu – Barty wygrał Australian Open w 2022 roku, stając się 1. Australijka robi to od 44 lat.

To kolejny nieopisany element w jej historii emerytalnej News Corp. funkcja.

Młoda Partia Jesionowa.  Zdjęcie / Twitter
Młoda Partia Jesionowa. Zdjęcie / Twitter

Przez całą swoją karierę okresowo cierpiała pod presją tenisa, popadała w depresję i oszołomienie, gdy wszystkiego stawało się zbyt wiele.

READ  Australian Open 2022 Ashleigh Barty vs Jessica Pegula czas rozpoczęcia, zapowiedź, łeb w łeb, aktualności

Ale pod koniec 2021 roku, gdy dowiedziała się, że wkrótce ustąpi, zmienia się jej sposób myślenia. Nawet gdy celowała w ostateczne wyzwanie – Australian Open – Barty przestał się martwić o wszystko i, jak sama powiedziała, stał się „beztroski” i „arogancki” na korcie.

Gdy napięcie opadło, zaczęła grać w najbardziej niezwykły tenis, włamując się do Adelaide International, a następnie pokonując Danielle Collins w otwartym finale.

czas moich marzeń Świetne spojrzenie za drzwi, które Barty, jej zespół i rodzina zazwyczaj szczelnie zamykają. Jednym z kluczowych punktów jest to, że niezwykła podróż Barty – od nastoletniej gwiazdy do tymczasowej emerytury i powrotu do chwały – nagle nabiera sensu, gdy wyjaśnia powody każdego nagłego zwrotu.

„Starałem się, aby to było surowe i szczere i niczego nie ukrywałem”, powiedział Barty News Corp. „Złożyliśmy to w taki sposób, że staraliśmy się wszystkich wpuścić”.

Była tenisistka Ash Party poślubiła swojego długoletniego partnera, Gary'ego Kesicka.  Zdjęcie / impreza popiołowa
Była tenisistka Ash Party poślubiła swojego długoletniego partnera, Gary’ego Kesicka. Zdjęcie / impreza popiołowa

A jeśli zastanawiasz się, czy nastąpi powrót, Barty, który po przejściu na emeryturę poślubił ukochaną Gary Kesicka, powiedział: „Ostatnie sześć czy siedem miesięcy mojego życia było wszystkim, czego kiedykolwiek pragnąłem. … Nawet nie wyjeżdżam. O świecie tenisa… ale nie będzie mnie tam dla mnie.”