Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NZ vs SL, T20 World Cup 2022

Daryl Mitchell Przyznał, że miał moment, w którym obawiał się najgorszego, jeśli chodzi o jego perspektywy w Pucharze Świata T20 po złamać mu palec Zaledwie kilka tygodni przed turniejem, ale pewny siebie przed powrotem na środkową pozycję dla Nowej Zelandii przeciwko Sri Lance w SCG.

Mitchell poniósł cios, kiedy strzelił bramkę przed trójstronną serią z udziałem Bangladeszu i Pakistanu w Christchurch. Jednak po ocenie postanowiono zatrzymać go w drużynie po upewnieniu się, że jest gotowy do drugiego meczu – deszcz w Melbourne zapłacił za to kilka dni później – i chociaż kontuzja nie zagoiła się w pełni, nie utrzyma się. go z powrotem.

„Kiedy siedzisz w gabinecie rentgenowskim i widzisz złamanie ręki, myślisz, że być może mistrzostwa świata się skończyły” – powiedział Mitchell ESPNcricinfo. „Ale jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że jest na miejscu przerwy, a specjalista dał nam ramy czasowe na powrót do drugiego meczu, więc wszystko poszło zgodnie z planem i nie możemy się doczekać wyjścia teraz.”

Mitchell wziął Otwieranie roli W ostatnim Pucharze Świata T20 po ostatniej minucie zmiany taktyki z Nowej Zelandii i doprowadzeniu ich do finału z genialnym 72 niepokonany z 47 przeciwko Anglii. Jednak w tym roku wraca do środkowych rankingów, na pozycję, do której dołączy – w miejsce Marka Chapmana – w SCG.

To tam grała większość jego krykieta T20, ale podobnie jak Matthew Wade z Australii, jego różnorodność jest ogromnym atutem, jeśli zajdzie taka potrzeba. To różne sytuacje wywołane przez bycie w średnim porządku, w którym najlepiej się rozwija.

„Myślę, że to jedna z moich umiejętności, aby dostosować się do różnych sytuacji” – powiedział. „W pewnym sensie sprowadza się to do mojej postaci, jestem konkurentem, po prostu chcę utknąć w przypisanej mi roli i spróbować wygrać mecze. Niezależnie od tego, czy oznacza to uderzenie kogoś, czy gdzieś indziej, robię to z radością z uśmiechem na twarzy.”

READ  Phil Mickelson żałuje „nieoficjalnych” komentarzy saudyjskich, gdy sponsor porzuca amerykańskiego golfistę

„Naprawdę podobało mi się otwarcie… ale ta rola jest [No.] 5 sytuacji, nigdy nie jest tak samo i jest to całkiem fajne wyzwanie, ponieważ jest kilka trudnych sytuacji, z którymi musisz się zmierzyć, a także jest kilka zabawnych chwil.

Na początku tego roku Mitchell cieszył się niesamowitym przebiegiem testowym przeciwko Anglii, zdobywając 538 punktów, Większość z nich pochodzi z Nowej Zelandii W serii trzech gier, w tym trzech wieków. Chociaż format bardzo różni się od wyzwania, z którym przyjdzie mu się zmierzyć w ciągu najbliższych dwóch tygodni, Mitchell ma ogólną mantrę na temat swojego krykieta, aby nie próbować przeciążać siebie.

„Wspominać [on the England series] To zwieńczenie długiej nauki zawodu. „Jak chcesz zajmować się rzeczami, znaleźć sposoby na sukces, a następnie przejść przez kilka etapów, aby dostać się na tę pozycję. Dla mnie chodzi o to, aby nie próbować zbyt mocno i pamiętaj, że to gra, w którą gramy i mamy szczęście aby móc to zrobić. Jeśli nadal będziesz cieszyć się grą, mam nadzieję, że odniesiemy pewien sukces.