Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Apple udostępnia pomnik Steve’owi Jobsowi w 10. rocznicę jego śmierci

Apple upamiętnia śmierć swojego współzałożyciela i byłego dyrektora generalnego Steve’a Jobsa z Nowy film krótkometrażowy i osobiste oświadczenie Z rodziny wizjonerskiego dyrektora ds. technologii. Jobs zmarł 10 lat temu 5 października 2011Po ciężkiej walce z rakiem trzustki.

Krótki film – który jest teraz na stronie docelowej Apple – upamiętnia życie Jobsa w zdjęciach, filmach i niektórych z jego najbardziej znanych cytatów, od „Komputer to rower umysłu” po wprowadzenie do iMaca, iPoda i iPhone’a.

Apple opublikował również oświadczenie rodziny Jobs, udostępnione poniżej:

Od dekady żałoba i uzdrowienie zanikają. Nasza wdzięczność stała się tak wielka, jak nasza strata.

Każdy z nas znalazł sposób na pocieszenie, ale spotkaliśmy się w pięknym miejscu miłości do Steve’a i tego, czego nas nauczył.

Mimo wszystkich darów Steve’a ucierpiała jego siła jako nauczyciela. Uczył nas otwartości na piękno świata, ciekawości nowych pomysłów, dostrzegania tego, co bliskie, a przede wszystkim pokory w umyśle początkującego.

Jest tak wiele rzeczy, które wciąż możemy zobaczyć jego oczami, ale nauczył nas też uważać na siebie. Dał nam sprzęt do życia, a oni dobrze nam służyli.

Jednym z naszych największych źródeł pocieszenia jest związek Steve’a z pięknem. Widok czegoś pięknego – zalesione zbocze wzgórza, dobrze wykonana rzecz – przypomina nam o jej duchu. Nawet w latach cierpienia nie stracił wiary w piękno istnienia.

Pamięć jest niewystarczająca na to, co jest w naszych sercach: bardzo za nim tęsknimy. Jesteśmy błogosławieni byciem mężem i ojcem.

Michael Dell, założyciel i dyrektor generalny Dell Technologies, mówić do cnet O jego pracy z Jobsem. „Nie można przestrzegać zasad i osiągnąć niesamowitych rzeczy. Steve był pod tym względem zdecydowanie wyjątkowy” – mówi Dale.

READ  Jak uniknąć przenoszenia wewnętrznych struktur w Five Night's at Freddy's: Security Breach?

Tim Cook, następca Jobsa na stanowisku dyrektora generalnego, podzielił się swoimi przemyśleniami z pracownikami Apple w notatce dla całej firmy, Dostał to Bloomberg. „[Steve] To było dla nas wyzwaniem, abyśmy spojrzeli na świat nie takim, jaki był, ale takim, jaki mógłby być” – napisał Cook. „Czuję się bardzo szczęśliwy, że spędzamy nasze dni na tworzeniu wysoce innowacyjnych narzędzi, które łączą ludzi, inspirują ich do innego myślenia i dają im siłę aby wywrzeć wpływ również we wszechświecie”.

Jony Ive, bliski przyjaciel Jobsa, współpracownik i były szef projektu Apple, podzielił się wczoraj swoimi wspomnieniami z Jobsa W artykule wprowadzającym dla Dziennik Wall Street. „Moje rozumienie go nie pozwala pozostać ciepłym ani spokojnym” – pisze Eve. „Naprawdę wierzył, że tworząc coś pożytecznego, użytecznego i pięknego, wyrażamy naszą miłość do ludzkości… Tak bardzo tęsknię za Stevem i zawsze będę tęsknić za nie rozmawiam z nim”.

Pamiątkowy film Apple to Dostępne do oglądania na ich stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji o funkcjach i ogromnym wpływie Apple na cały świat, powinieneś go posłuchać Obecny (5.) sezon kraina gigantów.

Aktualizacja 5 października, 14:03 ET: Dodano notatkę Tima Cooka z Bloomberg Ona tweetuje z Cookiem dzielącym się wspomnieniem Apple.