Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Angel Lynn: Historia życia nastolatki, która została porwana przez swojego chłopaka i zostawiła sparaliżowanego, by zostać wykorzystana w telewizyjnym filmie dokumentalnym

Angel Lynn: Historia życia nastolatki, która została porwana przez swojego chłopaka i zostawiła sparaliżowanego, by zostać wykorzystana w telewizyjnym filmie dokumentalnym

Angel Lynn został brutalnie rzucony o ścianę i wpadł na tył ciężarówki, z której uczeń spadł z prędkością prawie 60 mil na godzinę w Leicestershire

Angel Lane został porwany i spadł z jadącej ciężarówki(Policja Leicestershire/SWNS)

Historia życia Angel Lynn, która prawie zginęła po upadku z jadącej ciężarówki, porwana przez swojego brutalnego kochanka, zostanie przekształcona w telewizyjny dokument.

21-latek doznał poważnego uszkodzenia mózgu, próbując uciec od obraźliwego związku z Chayem Bowskillem we wrześniu 2020 roku.

Producenci Wonderhood Studios powiedzieli, że pracują nad udzieleniem głosu ofiarom przymusowej kontroli.

Program wykorzystuje teksty, posty w mediach społecznościowych, zdjęcia i rozmowy między Angel i Bowskill, aby ujawnić jej życie przed i po tym, jak doznała makabrycznych obrażeń.

Film, który ma się ukazać wiosną tego roku na Channel 4, ma pełny dostęp do rodziców Angel, Nicky’ego i Paddy’ego, innych członków jej rodziny oraz bliskich przyjaciół ze szkoły i pracy.

Kobieta była sparaliżowana i nie mogła jeść po męce(Rodzina Lin/media BBM)
Chai Buskill został uznany winnym porwania, przymusu, kontroli i wypaczenia wymiaru sprawiedliwości(Policja Leicestershire/SWNS)

Następuje jej powolna rehabilitacja i powrót do zdrowia, pozostawiając jej bliskich nadzieję, że być może będzie w stanie zapamiętać i przekazać szczegóły tego, co wydarzyło się w okresie poprzedzającym porwanie.

W tym czasie Angel był 19-letnim studentem z Loughborough w Leics, z aspiracjami zostania naukowcem medycyny sądowej.

READ  Victoria Beckham zamarza w płaszczu męża Davida, gdy rodzice patrzą, jak ich syn Romeo gra dla Brentford B