Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Currently only Amazon staff can take part in pre-opening trials. Pic: Amazon

Amazon korzysta z najnowszych technologii, otwierając swój salon fryzjerski w Londynie | Wiadomości biznesowe

Amazon rozwija technologię włosów, otwierając salon w Wielkiej Brytanii.

Salon Amazon, który będzie zlokalizowany w Spitalfields w Londynie, będzie oferował tradycyjne usługi, w tym podstawowe suszenie i suszenie, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, gdy zostanie otwarty dla publiczności „w najbliższych tygodniach”.

Ale grupa – znana z masowych dostaw online i usług telewizyjnych – stwierdziła, że ​​będzie również liderem w eksperymentowaniu z najnowszymi osiągnięciami w branży, od doradztwa fryzjerskiego w rzeczywistości rozszerzonej (AR) po mentoring i technologię uczenia się.

obrazek:
W salonie dostępne są regularne usługi fryzjerskie wspierające produkty dostępne na Amazon

Nie ma planów ekspansji ani nawet otwarcia tego procesu za granicą.

Usługi stylizacji i pielęgnacji włosów będzie świadczyła firma Neville Hair & Beauty Salon prowadzona przez Elenę Lavagni.

Amazon powiedział, że celem projektu było wspieranie profesjonalistów branży kosmetycznej i innowacji poprzez nowy rodzaj obsługi klienta.

Firma twierdzi, że obejmuje nową technologię mentoringu i uczenia się, w której klienci mogą oznaczyć produkt, który ich interesuje, na stojaku ekspozycyjnym, za pomocą odpowiednich informacji, w tym filmów brandingowych, które pojawiają się na wyświetlaczu.

Salon oferuje & # 39;  Technologia Point & Learn & # 39;  Do produktów.  Fot .: amazon
obrazek:
Salon oferuje „technikę mentoringu i nauki” produktów. Fot .: amazon

Żadne szczegóły dotyczące cen nie zostały ujawnione.

John Pomphrey, dyrektor Amazon UK, powiedział: „Zaprojektowaliśmy ten salon dla klientów, aby mogli przyjść i przetestować jedne z najlepszych technologii, produktów do pielęgnacji włosów i stylistów fryzur w branży.

„Chcemy, aby to wyjątkowe miejsce zbliżyło nas do klientów i było miejscem, w którym możemy współpracować z branżą i testować nowe technologie”.

READ  HelloFresh zaprzecza przyjęciu pieniędzy po zamknięciu konta