Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

All Blacks vs RPA: Trener Ian Foster mówi, że zespół musi być sprytny, aby pokonać Boks

Uproszczony pogląd jest taki, że All Blacks muszą jedynie przeciwstawić się sile Boksów siłą Kiwi i mogą zapewnić tak bardzo potrzebne zwycięstwo w meczu otwarcia mistrzostw Rugby Championship w Mbombela w sobotę (wcześniej niedzielę czasu nowozelandzkiego) .

Ale trener Ian Foster – Prawdopodobnie walczy o uratowanie swojej narodowej kariery trenerskiej w tych kolejnych rozgrywkach w republice – On wie lepiej.

Po nazwaniu strony Zawiera cztery zmiany z serii playoff przeciwko Irlandiiw tym drobna bomba w prostytutce, gdy Samisoni Taukei’aho zaliczył swój drugi start w największym teście w swojej krótkiej karierze, jasno dały do ​​zrozumienia, że ​​w tym otwieraczu siła psychiczna będzie tak samo ważna, jak liczba koni mechanicznych.

Nie jest to jednak typowy test dla Nowej Zelandii i RPA.

To z prostego powodu, że All Blacks tak ciężko walczą o formę, spójność i pewność siebie, przegrywając cztery z ostatnich pięciu, ponieśli rzadką porażkę w domu w lipcu i nie przybyli na tę wizytę od 2018 roku (Boks, możesz uwierzyć, nie pokonali Nowozelandczyków na ojczystej ziemi od 2014 roku).

Foster zareagował nieznacznie zmieniając swój skład, wprowadzając bardziej dynamiczną grę o władzę prostytutki Chiefs, Angus Ta’avao zaczął twardo wspierać pod nieobecność Nepo Laulali i Ofa Tuungafasiego, prowadząc Scotta Barretta z powrotem do Brodie Retallick, nagradzając Caleba Clarka, który znów świeci, będzie miał swój pierwszy test od rozpoczęcia ekscytującego sezonu 2020.

To grupa All Blacks z dużym doświadczeniem – łącznie 387 meczów, w porównaniu do 449 w RPA – ale lekka na planszy w pierwszym rzędzie.

Trener All Blacks, Ian Foster, ujawnił swoją drużynę do walki z Boksami w meczu otwarcia turnieju rugby.

Monique Ford / Rzeczy

Trener All Blacks, Ian Foster, ujawnił swoją drużynę do walki z Boksami w meczu otwarcia turnieju rugby.

Wolnogłowi Ta’avao, Taukei’aho i George Bower wyglądają na gotowych do brutalnego testu z przodu. Są też grupą wciąż poszukującą kolektywnej władzy, co Irlandczycy źle to ujawnili.

Dziennikarz z RPA zadał Fosterowi nieco naładowane pytanie, które dotyczyło tego, że Boks jest jednym kucykiem, ale z bardzo dobrą sztuczką, a jego napastnik musi być „lepszy”.

– Chodzi o drużynę – powiedział trener.

„Zdecydowanie nie są jednym kucykiem – to tylko złudzenie. Ale to, co robią dobrze, radzą sobie naprawdę dobrze. Nie będziesz mistrzem świata, jeśli nie masz umiejętności w wielu dziedzinach. drużyna… ale chodzi o to, żeby nie ugrzęznąć w tym czymś i nie wpaść w mentalność, żeby grać w naszą grę.

Ian Foster chce, aby jego zawodnicy pomylili zdolności umysłowe z mocą koni, gdy wybiegną przeciwko RPA w Mbombela.

Darren Anglia / AAP

Ian Foster chce, aby jego zawodnicy pomylili zdolności umysłowe z mocą koni, gdy wybiegną przeciwko RPA w Mbombela.

„Jest przewaga, wiemy, że możemy grać lepiej, ale robisz to, będąc pasjonatem i podekscytowanym graniem tak, jak chcemy grać.

„Więc żyj? Zawsze będziemy mężczyzną. Tak nie jest. Musisz być mądry, musisz być fizyczny i musisz mieć dobrą mieszankę obu. „

Foster został również zapytany o jakiekolwiek „niepokoje”, jakie All Blacks mieli w sobotnim debiucie w byłym Nelspruit.

„Nasi gracze dużo myśleli o ich rolach, poziomie występu… Stworzyłem przewagę w ciągu tygodnia, a następnie połączyłem to z tym, kim jesteśmy i kim gramy, co jest świetne połączenie.”

Trener All Blacks nie chciał zagłębiać się w szczegóły dotyczące zmiany treningu.

Teraz radzi sobie z atakiem, a nowa twarz Jason Ryan prowadzi nad dużymi facetami Po strzelaninach w połowie roku Johna Plumtree i Brada Moire’a,.

„Może piszesz to jako stary głos mówiący te same stare rzeczy”, odpowiedział nieco niejasno na pytanie pisarza Kiwi na ten temat.

Powstało wiele ostatnich serii, ale zamierzaliśmy umieścić bloki na miejscu. Zrobiliśmy wszystko dobrze? Nie, ale mamy duże zaufanie do obszarów, w których chcemy rozwijać naszą grę. Wprowadzamy poprawki w ataku, nad którymi pracujemy, ale niektóre z nich to tylko punkty skupienia, w które nie zabraliśmy się od razu w ostatniej serii”.

Hawker Samisoni Taukei'aho po raz drugi startuje w teście przeciwko Springboks w Mbombela w ten weekend.

Andrzej Koringa/Photosport

Hawker Samisoni Taukei’aho po raz drugi startuje w teście przeciwko Springboks w Mbombela w ten weekend.

Jeśli chodzi o dramatyczny awans Taukei’aho, w którym Codie Taylor zagrał lipcową cenę fałszywie z pominięciem (Dane Coles schodzi z ławki), Foster powiedział, że 24-letnia prostytutka urodzona w Tonga dostała tę szansę.

„Jest nieskomplikowany. Nie sądzimy, żeby był onieśmielony przy wielkich okazjach i był ogromnym kierowcą przez ostatnie 12 miesięcy. Sprawność fizyczna nie jest jego jedynym celem, ale to podstawowa siła.

„Mamy trzy dobre dziwki. Dean ma do niego energię i czujemy, że jego doświadczenie w ostatniej części gry będzie kluczowe.”

Foster dodał, że wybór paczki był kombinacją przejścia na ustalone kombinacje (Taukei’aho i Ta’avao są innymi wodzami, a Barrett i Whitelock są graczami drugiego poziomu w serii i kraju) oraz satysfakcjonującym formatem.

Przyjrzeliśmy się bliżej Akira [Ioane]. Podobał nam się jego rozwój w zeszłym roku. Zajął trzecie miejsce [Irish] test i czuliśmy, że zrobił kilka naprawdę dobrych rzeczy. Jest dużym facetem, ale taki musi być.

Powrót Clarka był oczywisty.

„Musimy włożyć mu piłkę w ręce i musimy go zaangażować. Jeśli tak się stanie, będzie więcej dobrych chwil niż złych. „

Dla człowieka nie ma zbyt wiele czasu, jak na dobrą zabawę.

wszyscy czarni: Jordi Barrett, Will Jordan, Rico Ewan, David Haveley, Caleb Clark, Bowden Barrett, Aaron Smith; RD Savia, Sam Kahn (kapitan), Akira Ewan, Scott Barrett, Sam Whitelock, Angus Tawau, Samsoni Tokiho, George Bauer. Rezerwy: Dean Coles, Ethan de Groot, Trail Lomax, Topo Fay, Shannon Frizzell, Finley Christie, Richie Muonga, Quinn Tobia.

READ  White Ferns zniszczone po tym, jak Lauren Dawn została zdyskwalifikowana z Pucharu Świata w Krykiecie Kobiet