Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aleister Black omawia słynnego WWE NXT Butch z Larsem Sullivanem

Aleister Black omawia słynnego WWE NXT Butch z Larsem Sullivanem

Zanim został trzecim mistrzem AEW World Trios, Malakai Black był gwiazdą „WWE NXT”, podobnie jak Aleister Black, wygrywając nawet „NXT Championship”. Nie oznacza to jednak, że podczas tej trasy nie było ślepych zaułków, być może najbardziej zauważalne złe momenty nadeszły, gdy Black obronił tytuł „NXT” przeciwko Larsowi Sullivanowi na gali TakeOver: Chicago, gdzie Sullivan wykonał „Black Mass”. niepożądana metoda. NA „Niekwestionowany podcast” Black opowiedział o porażce i o tym, jak on i Sullivan trenowali do meczu na domowych pokazach, przy czym czas zakończenia jest problemem, niezależnie od praktyki czy chemii.

„Pamiętam Terry’ego Taylora, tuż przed naszym wyjściem, Terry Lars powiedział, aby upewnić się, że wejdziesz dobrze” – powiedział Black. „Dobry czas”, bo to było subtelne, to było takie subtelne. Ale chcieliśmy go wyciągnąć. I uderzam go, przewracam się, on wstaje, on wstaje, ale jest coś i zawsze jest. … za każdym razem, gdy go potem widziałem, zawsze za to przepraszał”. Chodzi o to, że… ale chodzi tylko o to, jak bardzo jest delikatny. Spodziewam się tego, ponieważ podczas karmienia ja 'pójdę.

„Każdego wieczoru stosowaliśmy ten sam język ciała i synchronizację. Zadziałało, zamieniliśmy się stylami. A teraz, z jakiegoś powodu, kiedy się odwraca, robi dodatkowy krok, by sprzedać, a potem się żywi, więc widzisz, jak idzie ponieważ spodziewam się jego mowy ciała, ponieważ zdobyliśmy go. I z jakiegoś powodu… Zrobił dodatkowy krok. Nie wiedział dlaczego. I to całkowicie, wiesz, chybi. Jest problem z synchronizacją i znowu te rzeczy się zdarzają. Te rzeczy się zdarzają”.

Jeśli używasz cytatów z tego artykułu, dodaj nazwę „The Undisputed Podcast” i prześlij swój ah/t do Wrestling Inc. do kopiowania