Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Film księżnej Diany „Spencer”, Jesus Christ Superstar i Catourday in the Park – CBS San Francisco

Reporter KCBS Liam Mayclem zapewnia użytkownikom KPIX 5 tygodniową listę porad dotyczących rozrywki, muzyki, filmów i rozrywki online w Bay Area.

Film: Spencer
Teraz przesyłam strumieniowo

Kristen Stewart ożywia księżną Dianę w nowym filmie o Spencerze dzięki doskonałej, wielowarstwowej kreacji, która pokazuje Stewartowi urok i posępność, gdy gra była żonę księcia Karola podczas jej najtrudniejszych dni. Silny personel pomocniczy i sprytny scenariusz sprawiają, że jest to obowiązkowa pozycja i nowe doświadczenie w życiu najbardziej ukochanej i najczęściej fotografowanej kobiety na świecie, nieżyjącej już księżnej Diany, która zmarła tragicznie w bardzo młodym wieku i wkrótce w 1997 r. wiek zaledwie 36 lat. Spencer transmituje teraz na Netflix.
https://www.spencer.film

Czytaj więcej: Aktualizacja: Lekarz sądowy identyfikuje ofiarę, która została zastrzelona na Height Ashbury w San Francisco

Teatr: Jezus Chrystus jest gwiazdą
Ostatnia wystawa w niedzielę

To zew kurtyny dla filmu Jesus Christ Superstar Andrew Lloyda Webbera. Wystawna produkcja z okazji 50. rocznicy jest pokazywana przez jeden weekend w Golden Gate Theatre w San Francisco. Został zmodernizowany i przeformułowany dla bardziej współczesnego odbiorcy. To musical, który pomógł rozpocząć karierę kompozytora Lloyda Webbera i zapoczątkował odrodzenie nowoczesnej muzyki.
https://www.broadwaysf.com/Online/default.asp

Wydarzenie: czwartek w Dolores Park
Sobota 13:30-16:30

Dolores Park w San Francisco to park, który spędzisz w sobotę z kocimi przyjaciółmi. Mile widziane koty tłuste i chude, czarne i nadąsane, młode i starsze. Trzymaj tylko myszy z dala, a kocie drzemki są zniechęcone. Sprawdź pogodę, zanim wyruszysz do najbardziej przyjaznego parku kotów w San Francisco o 18 i Dolores od 13:30.

Muzyka: ABBA – „Podróż”
Minęło 40 lat odkąd szwedzki zespół ABBA wydał nową muzykę. Oczekiwanie dobiegło końca z 10 błyszczącymi, błyszczącymi i chwytliwymi popowymi hitami na album „Voyage” jednej marki. Dziękuję za muzykę dla ABBY, album dostarcza, dając fanom to, na co tak długo czekali. Wkrótce może pojawić się światowa trasa koncertowa, a to sprawi, że Tańcząca Królowa będzie jeszcze szczęśliwsza!
https://abbavoyage.com

READ  Planowanie na Bronson Polish Festival 15-17 lipca 2021

Winyl: Kolekcja Billy Jewel 1
Ta winylowa wersja jest częścią światowych obchodów 50-lecia pianisty grającego muzykę. TA PIERWSZA KOLEKCJA: Tom pierwszy skupia się na materiale Billy’ego z lat 70., od Cold Spring Harbor po Songs in the Attic. Biblioteka pudełkowa Definitive 9LP zawiera sześć pierwszych albumów Billy’ego i pierwszy album koncertowy. Jest też lokalny związek z wcześniej niepublikowanym bonusem Double 12″ Vinyl Exclusive: Billy Joel – Live at The Great American Music Hall w San Francisco. Obowiązkowa pozycja dla fanów Billy Joela i każdego, kto kocha świetne wiersze fortepianowe!
https://www.billyjoel.com/news/billy-joel-the-vinyl-collection-vol-1-to-be-released-november-5/

Bezpłatnie: lunch w Comstock
Piątek 12:00-14:00

Jeden z moich ulubionych barów otwiera się ponownie i zaprasza na darmowy koktajl i lunch. Comstock Saloon na North Beach w San Francisco to powrót do dobrych czasów salonowych, wystrój przywraca, ale nowoczesne, ręcznie robione koktajle przypominają, że to obecne czasy. Johnny Raglin i jego zespół byli zamknięci podczas COVID i poświęcili czas na wypolerowanie mosiądzu i osprzętu. Wpadnij w piątek na darmowy lunch z koktajlem. Witaj w domu!
https://www.comstocksaloon.com

Diwali: świętuj i jedz
Hindusi, dżiniści, sikhowie i niektórzy buddyści na całym świecie świętują Diwali lub Dipawali. Swoją nazwę zawdzięcza sanskryckiemu słowu deepavali, które oznacza „rząd lamp ceramicznych”. Wiele osób w Indiach zapali te lampy przed swoimi domami, aby symbolizować wewnętrzne światło, które chroni ich przed duchową ciemnością, zgodnie ze świętem będącym odą do zwycięstwa dobra nad złem.

Czytaj więcej: Ekspert UCSF: pigułka przeciwwirusowa firmy Pfizer na COVID zmieni zasady gry

Obchody Diwali odbywają się w całej Zatoce Perskiej, a Ty również możesz świętować, jedząc w lokalnych indyjskich restauracjach.

Oto niektóre z moich ulubionych rzeczy w zatoce:

bursztynowe indie
Santana Row, San Jose
https://www.amberindiasf.com

indyjskie bistro patian
Fairfax
http://www.batikaindia.com

READ  Sarah Ferguson zdradza, co Diana myśli o Meghan Markle i Kate Middleton

czarować
Dogbatch, San Francisco
https://besharamrestaurant.com

Nowe Delhi
Centrum San Francisco
https://www.newdelhirestaurant.com

ROOH
SOMA, San Francisco
https://www.roohrestaurants.com

Indyjskie jedzenie dla duszy Ritu
Misja, San Francisco
https://www.ritusf.com

Więcej wiadomości: Mężczyzna z Morgan Hill aresztowany za fajerwerki i posiadanie narkotyków po eksplozjach w pobliżu centrum miasta w zeszłym tygodniu

CHAAT w VIC
Berkeley
https://vikschaat.com