Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacja Genshin Impact 2.7 opóźniona przez Hoyoverse

Aktualizacja Genshin Impact 2.7 opóźniona przez Hoyoverse

Nowa aktualizacja 2.7 do Efekt Jinshin, popularna gra typu gacha z otwartym światem, została opóźniona. Następna łatka została pierwotnie zaplanowana na 10 maja. Deweloper Hoyovere ogłosił opóźnienie w czwartek wieczorem na Twitterze.

Twórcy nie wymienili żadnych konkretnych przyczyn opóźnienia, ale przedstawiciel prasowy Hoyoverse powiedział firmie Polygon w e-mailu, że było to „z powodu postępu projektu”. Komplikacje są prawdopodobnie spowodowane blokadą w Szanghaju z Covid-19, gdzie znajdują się biura Hoyoverse. Miasto było w opłakanym stanie Zamknięte od początku kwietnia.

treść z Efekt Jinshin Zwykle otwierają się według bardzo dogodnego harmonogramu, ogólnie gra będzie co tydzień otrzymywać nową aktualizację i będzie miała dwie reklamy przez trzy tygodnie w każdym patchu. aktualna aktualizacja 2.6.”Fioletowy szafir ogrodowyW ramach drugiego sloganu gra miała zostać zaktualizowana 10 maja. Nie było oficjalnych ogłoszeń dotyczących postaci na banerze ani kolejnej zawartości w aktualizacji 2.7, ale prawdopodobnie Yellan, pięcionowy użytkownik arc-star nadejdzie, odkąd to ujawnił Sztuka oficjalnego charakteru pod koniec marca.

Chociaż gra jest dobrze znana z regularnych aktualizacji, fani ją mają podejrzany o możliwe opóźnienie Od tygodni z powodu blokady w Szanghaju. Dodatkowo funkcje gry, takie jak dekorowanie i budowanie garnka Serenita, przez kilka tygodni przechodzą prace konserwacyjne. Jeśli chodzi o szczegóły dotyczące nadchodzących banerów i długość opóźnienia, Hoyoverse powiedział, że nadchodzi więcej informacji.

„Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat nowej daty aktualizacji, planu modyfikacji treści i wynagrodzenia, czekaj na nadchodzące ogłoszenia” – powiedział przedstawiciel. „Przekażemy odpowiednie informacje podróżnym tak szybko, jak to możliwe. Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności”.

READ  Fani Pokemon Go wariują z powodu „zabawnego” błędu związanego z raidem.