Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacja Covid-19: 9975 nowych przypadków, 33 zgony związane z wirusem, 111 hospitalizowanych w ciągu ostatniego tygodnia

(obraz pliku)
obrazek: 123rf.com

Ministerstwo Zdrowia podało, że w zeszłym tygodniu w kraju zarejestrowano 9975 nowych przypadków Covid-19.

Wczoraj o północy 111 osób było w szpitalu z wirusem, w tym siedem na oddziale intensywnej terapii.

Ministerstwo poinformowało również na swojej stronie internetowej, że 33 nowe zgony w ciągu ostatniego tygodnia były powiązane z wirusem Covid

Wśród zgłoszonych zgonów 13 pochodziło z okolic Auckland, dwie z Waikato, dwie z Bay of Plenty, jedna z Lakes, jedna z Hawke’s Bay, dwie z Taranaki, dwie z Mid-Central, jedna z okolic Wellington, sześć z Canterbury, I jeden z południowego Canterbury i dwa z południa.

Dwóch było po czterdziestce, trzech po pięćdziesiątce, dwóch po sześćdziesiątce, trzech po siedemdziesiątce, 15 po osiemdziesiątce, a ośmiu po dziewięćdziesiątce. Spośród tych osób 11 to kobiety, a 22 to mężczyźni.

Siedmiodniowy wskaźnik kroczący dla kwestii społecznych wzrósł do 1422.

Podczas gdy siedmiodniowa średnia krocząca możliwych do przypisania zgonów spadła do jednego. Z dzisiejszych przypadków 1098 to infekcje.

W aktualizacji z zeszłego tygodnia Ministerstwo Zgłoszono 9809 nowych przypadków Covid-19 . w społeczności i 54 zgony związane z wirusem.

READ  Obejrzyj: Nieuzbrojeni Ukraińcy blokują drogę rosyjskim czołgom