Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacja Covid-19: 32 nowe zgony zabijają ponad 1000, ponieważ odnotowano 9570 nowych przypadków w społeczności

W dniu dzisiejszym zgłoszono 9570 nowych przypadków Covid-19 w społeczności i 32 kolejne zgony, co według Ministerstwa Zdrowia zwiększyło całkowitą liczbę publicznie zarejestrowanych zgonów z powodu koronawirusa w Aotearoa do 1017.

zdjęcie: 123rf.com

Ministerstwo Zdrowia podało w oświadczeniu, że łączna liczba zgonów wzrosła o 31 przypadków od wczoraj, ponieważ usunęło przypadek, który był wcześniej zgłoszony dwukrotnie.

„Ten przypadek został początkowo zgłoszony 10 marca. Zgony zgłoszone dzisiaj obejmują osoby, które zmarły w ciągu ostatnich sześciu tygodni, od 5 kwietnia”.

Siedmiodniowa średnia krocząca zgłoszonych zgonów wynosi 17.

„Wśród ludzi, których zgonów dzisiaj zgłaszamy, są; dwie osoby z Northland; dziewięć osób z obszaru Auckland; dwie osoby z Bay of Plenty; dwie osoby z Taranaki; jedna osoba z Tairawete; cztery osoby z Mid-Central; dwie osoby z Hawke’s Bay; trzy osoby z obszaru Wellington; jeden od Nelsona Marlborough, cztery z Canterbury i dwa z południa.

„Była jedna osoba po dwudziestce, cztery osoby po czterdziestce, dwie osoby po pięćdziesiątce, cztery osoby po sześćdziesiątce, dziewięć osób po siedemdziesiątce, dziewięć osób po osiemdziesiątce i trzy osoby po czterdziestce. Te osoby, 10 kobiet i 22 to mężczyźni. „

Siedmiodniowa średnia krocząca liczby spraw wspólnotowych wynosi 8024 – a w ubiegłą środę było 7533, podało ministerstwo.

Dodała, że ​​w szpitalu przebywa 425 osób, w tym 9 na oddziale intensywnej terapii.

Ministerstwo poinformowało wczoraj o 9843 przypadkach i ośmiu zgonach.

READ  Idąc na banany: jak wyspa Pitcairn zdobyła serce brytyjskiego dyplomaty