Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktor z Paddington, Simon Farnaby, dzieli się szczerą i zabawną odpowiedzią, której Quinn udzielił mu podczas kręcenia skeczu

Aktor z Paddington, Simon Farnaby, dzieli się szczerą i zabawną odpowiedzią, której Quinn udzielił mu podczas kręcenia skeczu

duchy Aktor Simon Farnaby opowiedział o niezręcznym spotkaniu z królową podczas kręcenia platynowego przyjęcia jubileuszowego Paddingtona.

W czerwcu 2022 roku zmarła trzy miesiące później królowa Elżbieta II wzięła udział w nagranym wcześniej skeczu rozpoczynającym ceremonię platynowych na Gali Pałacowej.

W podobnym duchu do fragmentu, który przedstawiła u boku Jamesa Bonda Daniela Craiga podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 r., szkic przedstawiał królową popisującą się umiejętnościami aktorskimi przed Miśem Paddingtonem CGI, któremu podkładał głos Ben Whishaw.

duchy Star Farnaby pojawił się w klipie jako Barry, ochroniarz grany przez Paddingtona, i okazało się, że przeżył dość zawstydzający moment z królową po tym, jak niezrozumieł czegoś, co mu powiedziała.

W podcaście Richarda Herringa: RHLSTPFarnaby powiedział, że „niepotrzebnie podszedł do niej” po zakończeniu zdjęć „i powiedział: «Proszę pani, to było cudowne – jest pani bardzo dobrą aktorką»”.

Kiedy królowa odpowiedziała: „No cóż, robię to cały czas”, Farnaby powiedział, że pomyślał, że „przekazywała mi informację” i zapytał: „Och, masz zamiar zagrać królową?”

Ale w odpowiedzi powiedziała: „Przepraszam?”, po czym Farnaby powiedział, że „stracił całe moje zaufanie”.

„Myślałem, że to było [meant] To jak rola, rola, a ja powiedziałem: „To znaczy, to jest rola, prawda, Queen, a ty ją grasz?” Powiedziała: Czy wiesz, że jestem królową? „Paddington nie jest prawdziwy, to aktorzy, ale ja jestem królową”.

Farnaby powiedziała, że ​​następnie wyjaśniła, że ​​nawiązała do swojego corocznego przemówienia bożonarodzeniowego.

W innym miejscu podcastu Farnaby powiedziała, że ​​zdanie, w którym Wynn mówi Paddingtonowi, że trzyma w torebce awaryjny zapas kanapek z marmoladą, musiało zostać kilkakrotnie strzelone, ponieważ jej ton był zbyt ostry.

Logo Amazona Prime

Dzięki Amazon Prime Video możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Subskrypcja

Królowa Elżbieta II na rysunku Paddingtona

(Youtube)

„Kierownik podchodził i mówił: «Proszę pani, czy mogłaby pani być trochę milsza?»” – powiedział Farnaby. , Oczywiście, że tak.’

„Mówiłem mu: «Poddaj się, po prostu przestań, nie damy rady». A on na to: «Nie, myślę, że jeszcze kilka.»”

„W końcu wszystko było w porządku” – stwierdziła Farnaby, poinstruowana, aby wygłosić tę wiadomość tak, jakby mówiła do swoich wnuków.

Szkic zakończył się tym, że Paddington życzył królowej „szczęśliwego jubileuszu” i dziękował jej „za wszystko”.