Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktor z Bollywood Ranveer Singh kupuje Lamborghini Urus Pearl Capsule Edition

Ranveer Singh kupił niedawno wydaną Lamborghini Urus Pearl Capsule Wprowadzony na rynek w Indiach do R3.43 Crore (ex-showroom). Posiada również czerwone Lamborghini Urus, które kupił pod koniec 2019 roku.

Kapsuła Ranvir Urus Pearl jest wykończona w odcieniu zewnętrznym Arancio Borealis (pomarańczowy). Jego nowy samochód otrzyma opcjonalne 22-calowe koła Nath zamiast standardowych 23-calowych kół Taigete, które są dostarczane z modelem Special Edition. Standardowe koła na bazie Lamborghini Urus to 21 ”.

SUV Ranver premium ma dwukolorową stylistykę nadwozia z pomarańczowym kolorem bazowym, który uzupełnia czarny dach. Błyszczące czarne wykończenie rozciąga się na dolne zderzaki, pokrowce na fotele bujane, tylny dyfuzor i spojler, a także wykończenia tylnej klapy. Samochód otrzymuje również akcenty pasujące do koloru nadwozia.

Kapsuła Urus Pearl została dostarczona aktorowi przez Lamborghini Mumbai. Ranveer i jego żona, aktorka Deepika Padukone, w niedzielny wieczór wrócili do Bombaju z Bengaluru.

Urus Pearl Capsule jest napędzany podwójnym turbodoładowaniem V8, który zapewnia maksymalną moc 650 KM. Rozpędza się od 0 do 100 km / hw zaledwie 3,6 sekundy. Jest wyposażony w standardowe funkcje i technologie bezpieczeństwa, takie jak opcjonalny pakiet asystenta parkowania, w tym najnowszy asystent Smart Park.

Lamborghini Urus Super SUV staje się coraz bardziej popularny wśród celebrytów z Bollywood niż w zeszłym miesiącu, Aktor Kartik Erian Położył też ręce na samochodzie. Inne gwiazdy posiadające Urus to Rohit Shetty, Adar Bunawala i Mukesh Ambani.

Lamborghini Dostarczono 1382 sztuki Urus SUV na całym świecie w okresie od stycznia do marca tego roku pomimo wyzwań związanych z pandemią koronawirusa. Marka zanotowała również najlepszy pierwszy kwartał w historii i dostarczyła do 2422 sztuk w badanym okresie.

Firma niedawno opracowała plan dla drogowca, aby zelektryfikować swoją gamę modeli, mimo że dyrektor generalny – Stephan Winkelmann uważa, że ​​trudno byłoby zmieścić akumulator w supersamochodzie, aby działał dobrze. Marka zainwestuje 1,8 miliarda dolarów, aby zwiększyć opłaty za samochody hybrydowe i elektryczne.

READ  Destiny 2 otrzyma nowy tryb Żelaznej Chorągwi dla „Erupcji” w sezonie 18