Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Adele ujawniła, że ​​jej wytwórnia nagrała jej 50-minutową, śmieciową wersję I Drink Wine

Adele ujawniła, że ​​jedna z jej najnowszych piosenek, I Drink Wine, miała pierwotnie piętnaście minut, zanim została zmodyfikowana do nieco ponad sześciu minut.

Uznanie swojej wytwórni płytowej sprawiło, że odrzuciła oryginalne arcydzieło, ponieważ 33-letnia piosenkarka „Nobody Will Listen” stworzyła piosenkę jako drugi singiel z jej nowego albumu, 33.

Wydana w piątek piosenka o mocy została napisana dla przyjaciela w czasie, gdy Hello „brało rzeczy bardzo osobiście” w ich przyjaźni.

Wspaniały! Adele ujawniła, że ​​jedna z jej najnowszych piosenek, I Drink Wine, miała pierwotnie piętnaście minut, zanim została zmieniona na nieco ponad sześć minut (na zdjęciu w 2020 r.)

Powiedziała szczęśliwie tocząca się skała: „[The label] Mówił: „Słuchaj, wszyscy cię kochają, ale nikt nie gra w radiu 15-minutowej piosenki”.

Dodając, że przyjaciel o imieniu Jed zachęcał ją do nagrywania dźwięków momentów zwątpienia, kontynuowała nakładanie monologów miękkim fortepianem.

W ostatniej minucie piosenki powiedziała: „Żałuję tylko, że to było w innym czasie. Najbardziej burzliwy okres w moim życiu.

– Dlaczego miałbym ci to nałożyć? To po prostu bardzo ciężka sprawa.

Ale z powodu tego czasu, chociaż było tak fajnie, nie mogłem tworzyć z nim nowych wspomnień. W wielkiej burzy były tylko wspomnienia.

TALENTED: Uznanie dla swojej wytwórni płytowej sprawiło, że odrzuciła oryginalne arcydzieło, ponieważ 33-letnia piosenkarka „Nobody Will Listen” stworzyła piosenkę jako drugi singiel z jej nowego albumu, 33

TALENTED: Uznanie dla swojej wytwórni płytowej sprawiło, że odrzuciła oryginalne arcydzieło, ponieważ 33-letnia piosenkarka „Nobody Will Listen” stworzyła piosenkę jako drugi singiel z jej nowego albumu, 33

W swojej okładce do publikacji autorka piosenek porównała melodię do partnerstwa kompozytorskiego Eltona Johna i Berniego Tobina.

Adele zabrała się w piątek na Twittera, aby podziękować swoim fanom za wsparcie w związku z wydaniem jej nowego albumu.

Piosenkarka The Someone Like You podzieliła się swoim ujęciem w studiu nagraniowym z kieliszkiem wina zaufanym w pobliżu, zaglądając przez ramię i dodając podpis: „To był lot, więc podniosłem ręce i krzyknąłem! Kocham was wszystkich’.

Minęło sześć lat od wydania jej ostatniej płyty, a czas, kiedy pojawiła się w centrum uwagi, z pewnością opłacił się Adele, ponieważ jej nowy album zebrał entuzjastyczne recenzje krytyków.

Adele wyglądała na uszczęśliwioną zatrzaskiem, gdy stała z rękami uniesionymi nad głową, mając na sobie obcisły czarny garnitur.

Kiedy I Drink Wine pojawił się jako trzeci utwór na albumie, dobrze było, że stanęła z kieliszkiem wina, by oddać strzał na uroczystość.

Czwarty album piosenkarki, inspirowany rozwodem z byłym mężem Simonem Koneckim, w piątek został przyjęty pozytywnie, choć nic nie wskazywało na to, że temat jej rozwodu został „zupełnie pochłonięty”.

Tak!  Adele zabrała się w piątek na Twittera, aby podziękować swoim fanom za wsparcie w związku z wydaniem jej nowego albumu

Tak! Adele zabrała się w piątek na Twittera, aby podziękować swoim fanom za wsparcie w związku z wydaniem jej nowego albumu

W serwisie Metacritic płyta uzyskała wynik 89 na 100, co wskazuje na „powszechne uznanie” recenzentów, podczas gdy fani zaczęli chwalić wydawnictwo w mediach społecznościowych i udostępniać łzawe memy, by odpowiedzieć na mocne słowa gwiazd.

Toczący KamieńRob Sheffield uznał 30 albumów za najlepszy do tej pory album Adele i powiedział, że „nigdy nie brzmiała tak ostro”.

Napisał: „Nie pomyślałbyś, że to możliwe”, napisał, ale jej wokale stały się bardziej wyraziste.

Split: Czwarty album piosenkarki, zainspirowany rozwodem z byłym mężem Simonem Koneckim, został przyjęty z pozytywnym przyjęciem (na zdjęciu w 2013 roku)

Split: Czwarty album piosenkarki, zainspirowany rozwodem z byłym mężem Simonem Koneckim, został przyjęty z pozytywnym przyjęciem (na zdjęciu w 2013 roku)

Głos Adele to sekcja czołgów, która potrafi tańczyć stepowanie – im bardziej dojrzała jako artystka, tym większą wszechstronność i wszechstronność wnosi do mikrofonu, nie poświęcając przy tym żadnej z niezbędnej siły ognia, która uczyniła ją sławną.

READ  No Time to Die: aktor o Jamesie Bondzie, Daniel Craig, mówi, że „niezwykle ulżyło mu”, że może pokazać w kinach nowy film o 007 | Ents & Arts News

„To wszystko w singlu Easy On Me, w którym zatrzymujesz się w środku utworu, aby przejść do pierwszej nuty „Easy” tak długo, jak masz ochotę zemdleć, nawet jeśli możesz powiedzieć, że to się nie spoci. .

niezależny Dał albumowi cztery gwiazdki, chwalił piosenki jako „dobrze zrobione wiersze” i powiedział, że to silny głos Adele je sprzedał.

Recenzent Annabel Nugent pisze: „Jest epicki bez uciekania się do krzykliwych, przesadnych wpływów. Ziewa w nieoczekiwanych kształtach i sprawia, że ​​intonacja jest zabawna.

Ale jest wielu wspaniałych śpiewaków, którzy nie wzbudzają tego samego zbiorowego uwielbienia. Jest jeszcze jedna rzecz w Adele, która czyni ją tak uroczą i jest to coś, czego same struny głosowe nie są w stanie wyjaśnić.

#Adele30 stał się popularnym tematem na Twitterze zaraz po wydaniu albumu, a fani z całego świata są na nim nagraniem.

Pieczęć aprobaty: W serwisie Metacritic rekord uzyskał wynik 89 na 100, co oznacza

Seal of Approval: W serwisie Metacritic płyta ma wynik 89 na 100, co wskazuje na „powszechne uznanie” recenzentów (na zdjęciu w 2020 r.)