Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mecz testowy pomiędzy Wielką Brytanią a Polską został przełożony

Mecz odbędzie się w środę o 20:30 czasu polskiego. Nasz zespół wystąpi w następującym składzie: Maciej Janowski, Bartosz Smarzlik, Jacob Mikoviak, Dominic Kobera, Tobiasz Mocilac i Victor Lampart.

Testy zgodności w Glasgow mają ogromne znaczenie. The Domestic Oval to drużyna drugiego poziomu w Wielkiej Brytanii. Jedyny Polak, który w tym roku reprezentował klub na Wyspach Brytyjskich – Marcin Novak – prowadzi Glasgow Tigers. Większość polskich jeźdźców nigdy nie jeździła w Glasgow.

– Nigdy nie jeździłem w Glasgow, ale widziałem filmy z tego toru od Rasmusa Jensena, tor wygląda bardzo ładnie, fajnie się ściga – mówi Maciej Janowski, powołując się na media w Glasgow Tigers Club. – Mecz testowy jest ważny, aby pokazać nasz zespół na całym świecie. Dobrze byłoby porównać z Wielką Brytanią. Wiem, że do Glasgow przyjedzie wielu polskich fanów.

Jednocześnie gospodarze zapowiedzieli zmianę składu wyjściowego na mecz z Polską. Chris Harris zastąpi Ty Windena, który odniósł kontuzję pierwszego dnia finału Speedway of Nations.

Polska ma największe szanse na przetestowanie meczu. Jednak w niedzielę na SoN była niespodzianka. Brytyjczycy pokonali naszą drużynę.

READ  Kevin Spacey płaci studiu House of Cards ponad 30 milionów dolarów w związku z domniemanymi stratami związanymi z niewłaściwym postępowaniem | Kevin Spacey